reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zamknięto piracką witrynę Watchwrestling.ai

dodano: 2023-10-27 13:58
autor: HP | źródło: ACE/DAZN

Watchwrestling wrestling piractwo ACE 360px ACE - Sojusz na rzecz Kreatywności i Rozrywki, przy współpracy z globalnym, sportowym serwisem streamingowym DAZN, zamknął witrynę Watchwrestling.ai , gdzie piracko nadawano wiele wydarzeń sportowych na żywo. Zamknięto też powiązane z nią domeny, które były obsługiwane poza Indiami.

ACE
ACE Alliance for Creativity no longer 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ACE zidentyfikowało i skonfrontowało się z operatorem witryny z siedzibą w Uttar Pradesh, który przeniósł watchwrestling.ai i wszystkie powiązane domeny do ACE. Strony przekierowują teraz na stronę ACE „Oglądaj legalnie”.

W ciągu ostatniego roku watchwrestling.ai i powiązane z nim domeny osiągnęły ponad 253 mln odwiedzin. Większość ruchu pochodziła z USA, Wielkiej Brytanii, Indii i Kanady. Fachowcy podważają jednak informacje, że ta domena miała aż tyle odwiedzin. w ciągu ostatniego roku mieliśmy średnio 9 mln odwiedzin miesięcznie, co daje w sumie 108 mln rocznych odwiedzin domeny .ai. To oznacza, że ​​do odkrycia pozostało 145 mln odwiedzin. Mimo tego kolejna istotna piracka strona zniknęła.

WatchWrestling.ai do niedawna specjalizowała się w transmisjach wydarzeń wrestlingowych prowadzonych przez czołowe organizacje, w tym WWE, AEW, Impact, ROH i NJPW.

Komentując zamknięcie, Jan van Voorn, wiceprezes wykonawczy i szef globalnej ochrony treści w Motion Picture Association oraz szef ACE, powiedział:

- Zamknięcie watchwrestling.ai oznacza ważne zwycięstwo w naszej trwającej kampanii przeciwko piractwu transmisji na żywo programy sportowe.

- Wykorzystywanie pirackich witryn do oglądania na żywo wydarzeń sportowych i wydarzeń w systemie pay-per-view wpływa na zrównoważony rozwój programów wydarzeń na żywo. Usługi prawne zapewniają najwyższej jakości treści rozrywkowe, które są niezawodne i legalne. Piractwo finansuje grupy przestępcze i naraża konsumentów na infekcję złośliwym oprogramowaniem. Ta sprawa powinna służyć jako ostrzeżenie dla nielegalnych operatorów piractwa na całym świecie, że ich dni są policzone.


Ed McCarthy, dyrektor operacyjny Grupy DAZN, która jest członkiem ACE, dodał:

-  DAZN zainwestował znaczne kwoty w budowanie odnoszącego sukcesy biznesu wokół sportów walki, pomagając w finansowaniu rozwoju MMA i boksu, a także dostarczając najwyższej jakości treści i serwis dla fanów.

- Aby móc dalej inwestować, DAZN musi być w stanie chronić swoją własność intelektualną. Działania w zakresie egzekwowania przepisów podejmowane przez ACE w ramach wspólnej inicjatywy Grupy Zadaniowej ds. Piractwa Sportowego stanowią kluczowy element tej pracy. Szczególnie cieszy fakt, że skutecznie uporano się z przestępczym przedsięwzięciem tej skali oraz pozytywnym rezultatem w postaci przekierowania potencjalnych abonentów do legalnych dostawców treści, takich jak DAZN.


Źródło: alliance4creativity.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...