reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

AMC Networks zmienia kanały w Wielkiej Brytanii

dodano: 2023-10-31 15:46
autor: RO | źródło: amcnetworks.com

True Crime, legend, Watch Free UK i True Crime UK AMC Networks International ogłasza rebranding swojego portfolio brytyjskich kanałów i usług przesyłania strumieniowego należących do CBS AMC Networks UK Channels Partnership, spółki joint venture z Paramount Global. Zmiana zostanie wdrożona 22 listopada 2023 roku. AMC zapewni odświeżoną identyfikację swoich marek, zachowując znajomą kolorystykę dla wiernych odbiorców i zmieniając nazwy usług, aby lepiej odzwierciedlić ofertę treści i przyciągnąć nowych widzów.

AMC Networks International


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CBS Reality opuszcza Wielką Brytanię po 14 latach. Marka została wprowadzona 16 listopada 2009 roku. Wersja +1 otrzyma nazwę True Crime+1, a siostrzany kanał Reality Xtra stanie się True Crime Xtra.

Nazwa CBS Reality zostanie zmieniona na True Crime, a marka streamingowa True Crime from CBS Reality zmieni się w True Crime UK. True Crime UK to usługa AVoD i FAST w obszarze platformy ITVX z zawartością ponad 250 godzin treści. Kanał FAST jest dostępny na wielu platformach, w tym na Amazon Freevee, Rakuten TV i Samsung TV, a wkrótce dołączy też do innych platform.

Kanał rozrywkowy Legend, który emituje filmy i seriale o tematyce akcji, sci-fi, przygodowej i westernowej i który został przemianowany z Horror Channel w 2022 roku, również przejdzie transformację marki, ale bez jej zmiany. Istniejący od drugiej połowy 2022 r. Horror Xtra stanie się Legend Xtra i będzie bardziej dopasowany do kanału Legend.

Treści na żądanie, zarówno od True Crime, jak i Legend, są obecnie dostępne w darmowej usłudze przesyłania strumieniowego CBS Catch Up Channels UK. Usługa zmieni nazwę na Watch Free UK. Bezpośrednio będzie oferowana na Freeview, Freesat i Youview. Aplikację będzie można też pobrać na systemy iOS i Android ze wszystkich głównych sklepów z aplikacjami.
 

Mając tak szeroką gamę treści dostępnych na tak wielu platformach, chcielibyśmy ulepszyć nasze portfolio w Wielkiej Brytanii, aby było łatwiej rozpoznawalne i dostępne oraz wyraźniej odzwierciedlało naszą gamę treści. Ta zmiana marki ściśle pokrywa się z naszym celem, jakim jest świadczenie starannie dobranych usług dostosowanych zarówno do obecnych, jak i nowych odbiorców, niezależnie od tego, gdzie zdecydują się oglądać nasze programy

- wyjaśnia wiceprezes Content Group, spółki należącej do AMC Networks, Sam Rowden.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding kanałów


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...