reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Hit Kabaret Show” na kanale Puls 2

dodano: 2023-11-03 18:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

Puls 2 Puls2 „Hit Kabaret Show” W piątek, 3 listopada br. o godz. 22:00 na kanale Puls 2 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Hit Kabaret Show”. Widowisko poprowadzą Katarzyna Kwiatkowska („Szkło kontaktowe” w stacjach TVN24 i TVN24 BIS, „M jak miłość” na kanałach TVP2, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Seriale) i Michał Paszczyk. Wystąpią Grzegorz Halama, Michał Czernecki, Kabaret Paranienormalni, Formacja Zwierzęta, Kabaret Trzecia Strona Medalu, Kabaret K2, Łowcy.B i Kabaret Na Koniec Świata.

Puls 2 Puls2 „Hit Kabaret Show”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Jesień br. na antenie kanału Puls 2 będzie wyjątkowo wesoła. Wszystko za sprawą nowego kabaretowego widowiska - „Hit Kabaret Show”, w którym widzowie zobaczą kultowe skecze w zupełnie nowym wykonaniu - zapowiada nadawca. Premiery odcinków odbywać się będą w piątki o godzinie 22:00, od 3 listopada br., tylko na kanale Puls 2.

W nowym kabaretowym widowisku Telewizji Puls wybrane kabarety podjęły się nowej interpretacji kultowych skeczy. Na scenie widzowie zobaczą m.in.: Paranienormalnych z udziałem Michała Czerneckiego, Grzegorza Halamę, Formację Zwierzęta, Kabaret Trzecia Strona Medalu, Kabaret K2, Łowcy.B czy formację Na koniec świata. Na widzów czekać będą - w zupełnie nowym wykonaniu - takie skecze jak m.in.: „Drzwi” i „Lachony” Kabaretu Moralnego Niepokoju, „Wesele” Kabaretu Skeczów Męczących, czy „Dama na wieży” Kabaretu Potem. Z nie lada wyzwaniem musiał zmierzyć się Grzegorz Halama, w udziale przypadła mu bowiem kultowa Mariolka, w postać której wcielał się kiedyś Igor Kwiatkowski, wówczas członek Paranienormalnych. - Na widzów kanału Puls 2 czekać będą więc ogromna dawka emocji i znakomita zabawa - zapewnia nadawca.

Reżyserką widowiska „Hit Kabaret Show” jest Beata Harasimowicz, która tak mówi o programie:

- „Hit Kabaret Show” to program, jakiego jeszcze nie było. Znane i lubiane kabarety grają wielkie hity swoich starszych kolegów, swoich mistrzów. I okazało się, że to, co dobre nigdy się nie starzeje, gwiazdy ciągle świecą wielkim blaskiem, a humor naprawdę łączy pokolenia.


Program prowadzą w duecie - aktorka Katarzyna Kwiatkowska („Szkło kontaktowe” w stacjach TVN24 i TVN24 BIS - więcej tutaj, „M jak miłość” na kanałach TVP2, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Seriale - więcej tutaj) oraz Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni - który jest również pomysłodawcą tego projektu.
 
Michał Paszczyk i Katarzyna Kwiatkowska w programie „Hit Kabaret Show”, foto: Telewizja Puls
Michał Paszczyk i Katarzyna Kwiatkowska w programie „Hit Kabaret Show”, foto: Telewizja Puls


„Hit Kabaret Show” - sezon 1., emisja w piątki (od 3 listopada 2023 roku) o godz. 22:00 na kanale Puls 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...