reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Trikolor ogłosił zwycięstwo nad atakami satelitarnymi

dodano: 2023-11-04 08:47
autor: RO | źródło: Trikolor

satelity Trikolor ogłosił zwycięstwo nad atakami satelitarnymi. Największy operator platformy satelitarnej i internetowej wdraża nowy projekt Trikolor Ultra, który uchroni przed zakłóceniami zewnętrznymi i zaoferuje rekordową liczbę kanałów telewizyjnych.

Trikolor TV
Trikolor TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Trikolor Ultra to projekt nadawany na szeroką skalę z rosyjskiego satelity telekomunikacyjnego Express AT1 na pozycji orbitalnej 56°E.

Głównym elementem projektu jest wyjątkowe bezpieczeństwo, ponieważ transmisja z rosyjskiego satelity jest niezależna od sytuacji geopolitycznej i zagrożeń zewnętrznych. Aby zwiększyć ochronę sygnału przed możliwymi atakami, operator zainwestował w budowę nowego teleportu na Syberii.

Sytuacja z zewnętrzną ingerencją wymagała od nas podjęcia drastycznych decyzji w celu utrzymania jakości i poziomu naszego produktu. Express-AT1 to tylko rosyjskie częstotliwości, co zapewnia nam dodatkową pewność i stabilność. Nasze roczne dodatkowe koszty to setki milionów rubli. Nie tylko zainwestowaliśmy w budowę nowego teleportu, ale mamy także do dyspozycji 20 transponderów o przepustowości prawie 700 MHz. Pozwoli to na oferowanie klientom Trikolor unikalnego planu kanałów

- mówi zastępca dyrektora generalnego ds. strategii i rozwoju Trikolor, Aleksiej Lipilin.


W nowym projekcie Trikolor Ultra znajdzie się ponad 300 kanałów.
Ponad 100 kanałów w jakości HD i Ultra HD, ponad 100 kanałów filmowych i tyle samo rozrywkowych. Łączna ilość treści w bibliotece Trikolor Kino i TV wyniesie ponad 100 tys. pozycji. Oprócz treści, klienci otrzymają priorytetową obsługę w nowych subskrypcjach Maksimum i Premium.

Trikolor rozpoczyna kampanię informacyjną, w której zaprezentuje nową telewizję satelitarną oraz przybliży rozwój swojej linii produktowej. Trikolor jest dziś wiodącym operatorem płatnej telewizji w Rosji pod względem abonentów i jednym z 6 największych operatorów na świecie.

Platforma nadaje też z satelitów Express-AMU1 i Eutelsat 36B na pozycji 36°E.
Liczba kanałów po uruchomieniu Trikolor Ultra pozostanie taka sama na obu pozycjach orbitalnych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...