reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HD+ Stream od platformy HD+

dodano: 2023-11-08 12:31 | aktualizacja: 2023-11-08 14:43
autor: Jan Borejko | źródło: HD+

HD+  hd plus stream satkurier 360px Niemiecka platforma HD+ poszerza swoje portfolio i prezentuje HD+ StreamDzięki nowej aplikacji HD+ widzowie mogą elastycznie przesyłać strumieniowo ulubione kanały i treści z biblioteki multimediów na smartfony i tablety, będąc w drodze, w salonie lub sypialni. Do dyspozycji będą  programy z ponad 80 kanałów HD z oferty HD+. Aplikacja HD+ Stream jest dostępna dla użytkowników iOS w App Store i dla użytkowników Androida w Google Play Store. I najważniejsza informacja: użytkownik wcale nie musi być istniejącym klientem HD+, aby korzystać z tej usługi.

HD+
HD plus HD+ Stream streaming satkurier 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
HD+ otwiera możliwość streamingu na urządzenia mobilne (smartfony, tabelty) dla osób niebędących klientami platformy.

HD+ sprytnie połączyła dotychczasowe wersje aplikacji. Nowa oferta nosi nazwę HD+ Stream i łączy w sobie cechy poprzednich ofert „ToGo” i „IP”. Aby korzystać z aplikacji, wcale nie trzeba być klientem satelitarnej platformy HD+.

HD+ z nową aplikacją umożliwia widzom elastyczne strumieniowanie ulubionych kanałów i treści z biblioteki multimediów na smartfonie i tablecie, będąc w drodze, w salonie, łazience lub sypialni. Można cieszyć się różnorodnością programów znanych już z „HD+ ToGo” składającej się z ponad 80 kanałów HD. Z tą małą, ale istotną różnicą, że zainteresowani nie muszą być obecnymi klientami HD+, aby z niej skorzystać. 

HD+ Stream oferuje różnorodne programy i funkcje zwiększające wygodę

Oprócz dużego wyboru kanałów i programów, HD+ Stream oferuje wiele innych funkcji umożliwiających korzystanie z telewizji mobilnej. Innowacyjna funkcja wyszukiwania umożliwia użytkownikom łatwe znalezienie żądanych treści w telewizji na żywo, w różnych bibliotekach multimediów nadawców prywatnych i publicznych jednocześnie oraz w podglądzie telewizyjnym. Dodatkową wygodę zapewniają kompleksowy przewodnik telewizyjny (EPG), porady telewizyjne i lista obserwacyjna do osobistego planowania programów z funkcją przypomnienia. Jednocześnie można używać maksymalnie dwóch strumieni na pięciu różnych urządzeniach. Popularna funkcja „restartu”, dzięki której można obejrzeć uruchomione już programy od początku, dostępna jest także w przypadku HD+ Stream.
 


W innych krajach UE użytkownicy HD+ Stream też będą mogli bezpłatnie przesyłać strumieniowo treści z urządzeń mobilnych podczas podróży.

Bezpłatny okres próbny

Klienci mogą pobrać aplikację, a następnie zarejestrować się. Następnie można zarezerwować transmisję HD+ poprzez zakup w aplikacji. Wszyscy użytkownicy otrzymują 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Po tym etapie cena za wszystkie funkcje wynosi 8,99 euro miesięcznie. HD+ Stream można anulować co miesiąc za pośrednictwem App Store lub Google Play Store. Ze zintegrowanego przewodnika po programach (EPG) można korzystać bezpłatnie także po zakończeniu subskrypcji.

HD+ Stream to pakiet produktów składający się z HD+ ToGo na smartfony i tablety, które wcześniej mogli rezerwować tylko obecni klienci, oraz HD+ IP dla telewizorów. Klienci HD+ Stream mogą zatem korzystać z usług HD+ także na kompatybilnych telewizorach Panasonic, a od początku 2024 roku także Samsunga.

Źródło: presseportal.de  hd-plus.de  pos-mail.de

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...