reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

bTV Story zastąpi bTV Lady w Bułgarii [wideo]

dodano: 2023-11-12 09:52
autor: RO | źródło: btv.bg

bTV Lady bTV Story to nowy następca uruchomionego w 2012 r. kanału bTV Lady w Bułgarii. Pod hasłem "Dzielić się emocjami" ma zachwycać widzów ekscytującymi historiami i fabułami popularnych seriali z przemysłu filmowego na całym świecie. Dystrybucja obejmie wszystkie sieci kablowe i platformy satelitarne (Bulsatcom, Vivacom, A1 Bulgaria, Neosat). Twórcą projektu jest bTV Media Group.

bTV Lady HD
bTV Lady HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
– Pracujemy nad tym, aby nasi widzowie byli szczęśliwi. Dlatego bTV Story jest innowacyjnym przedłużeniem naszych wysiłków w celu stworzenia jednego miejsca oferującego prawdziwą różnorodność tytułów kinowych i telewizyjnych dla całej rodziny, powiedział dyrektor generalny bTV Media Group, Ralf Bartoleit.

Nowy kanał zaoferuje widzom nową koncepcję wizualną i tożsamość inspirowaną wspólnym oglądaniem w rodzinie. Pojawi się w ofertach bułgarskich operatorów DTH na satelitach Hellas Sat 3 (39°E), Intelsat 38 (45°E) i BulgariaSat 1 (1,9°E).

Już na początku nadawania bTV Story przyciągnie uwagę widzów premierami najpopularniejszych na całym świecie produkcji z różnych gatunków i z ulubionymi aktorami. Ramówkę wypełnią najbardziej oczekiwane seriale z Turcji, Ameryki Łacińskiej, Azji i Europy, a ofertę filmową uzupełnią hity odpowiednie dla całej rodziny.

Kanał pod zmienioną marką zachowa pozycję programową bTV Lady w sieciach kablowych i platformach satelitarnych, a zmiana identyfikacji graficznej stanie się faktem pod koniec 2023 roku.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...