reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tajwański telekom wybiera Eutelsat OneWeb

dodano: 2023-11-15 12:40
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat OneWeb / Chunghwa Telecom

Eutelsat Oneweb Chunghwa Telecom logo 360px Tajwański operator telekomunikacyjny Chunghwa Telecom wybrała ofertę Eutelsat OneWeb dla usług satelitarnych na niskiej orbicie okołoziemskiej (LEO). Według operatora Eutelsat OneWeb jego flota satelitów LEO składa się z ponad 600 satelitów OneWeb - ma zapewnić na Tajwanie szybkie usługi Internetu satelitarnego o niskim opóźnieniu.

Eutelsat OneWeb
Eutelsat OneWeb Chunghwa Telecom 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Chunghwa Telecom wybiera Eutelsat OneWeb

Chunghwa Telecom, największy zintegrowany dostawca usług telekomunikacyjnych na Tajwanie, podpisał wielomilionową umowę na wyłącznego partnera dystrybucyjnego na usługi satelitarne na niskiej orbicie okołoziemskiej (LEO) z Eutelsat OneWeb, rozpoczynając nową era łączności satelitarnej na Tajwanie.

Sieć satelitarna LEO Eutelsat OneWeb umożliwi Chunghwa Telecom rozszerzenie swojego szerokiego pakietu usług telekomunikacyjnych o dodatkową łączność kosmiczną.

Integracja usług Eutelsat OneWeb z zestawem rozwiązań Chunghwa zapewni większą odporność, a także uzupełni naziemne sieci stacjonarne i mobilne, kable podmorskie i usługi komunikacji mikrofalowej, które firma świadczy dla klientów rządowych i biznesowych.

Alex Chien, wiceprezes wykonawczy Chunghwa Telecom, powiedział:

- Eutelsat OneWeb jest wiodącym dostawcą usług satelitarnych LEO, a Chunghwa Telecom jest podekscytowany możliwością współpracy z zespołem Eutelsat OneWeb przy wprowadzaniu usług satelitarnych LEO w kraju. Tajwan jest wyspą i w zakresie łączności zewnętrznej w dużym stopniu opiera się na kablach podmorskich, przy czym satelity służą jako opcja dodatkowa. Dlatego usługi satelitarne są niezbędnymi narzędziami komunikacji dla tajwańskiego rządu i przedsiębiorstw. Integrując usługę satelitarną LEO Eutelsat OneWeb z naszą usługą satelitarną na orbicie geostacjonarnej (GEO), Chunghwa Telecom robi pierwszy krok w kierunku stworzenia portfolio usług satelitarnych na wielu orbitach.

Stephen Beynon, współdyrektor generalny Eutelsat OneWeb, dodał:

- Eutelsat OneWeb stara się umożliwić rozwój naszemu partnerowi, a ta umowa jest świadectwem sukcesu naszego podejścia i ciągłego popytu na nasze usługi. Chunghwa Telecom od dawna jest wiodącym dostawcą w regionie i nie możemy się doczekać współpracy w celu zapewnienia solidnych i odpornych usług łączności.

Źródło: eutelsat.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...