reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 19.11.2023

dodano: 2023-11-18 11:31 | aktualizacja: 2023-11-19 13:56
autor: Jakub Sulisz | źródło: Satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu eliminacji piłkarskich Mistrzostw Europy: Portugalia - Islandia. Transmisja live z Grand Prix Formuły 1 w Las Vegas tylko w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

16:15 Piłka nożna: LaLiga Hypermotion:
Real Oviedo - SD Eibar

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 5

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Unicaja Malaga
Komentarz: Edward Durda, Mateusz Dziopa
 
Eurosport 1

11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Zermatt-Cervinia:
Zjazd kobiet

13:55 Piłka ręczna kobiet: Liga Mistrzyń: 
KGHM MKS Zagłębie Lubin - FTC-Rail Cargo Hungaria

15:45 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Włochy - Szkocja
 
Eurosport 2

13:30 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Troyes:
Wyścig kobiet

15:00 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Troyes:
Wyścig mężczyzn

19:00 Golf: PGA Tour, St. Simons: 
Finał
 
Motowizja

00:00 Rajdy samochodowe: Rajd Japonii:
OS18 Ena City 1

01:00 Rajdy samochodowe: Rajd Japonii:
OS19 Nenoue Kougen 1

03:00 Rajdy samochodowe: Rajd Japonii:
OS20 Ena City 2 

04:00 Rajdy samochodowe: Rajd Japonii:
OS21 Nenoue Kougen 2 

06:00 Rajdy samochodowe: Rajd Japonii:
OS22 Asahi Kougen 2 [Power Stage] 

08:30 Wyścigi samochodowe: FIA F3 World Cup, MAcau:
Wyścig

20:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Fontana:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

10:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Pekin:
Dzień 3

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Serbia - Bułgaria

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Belgia - Azerbejdżan

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Szkocja - Norwegia
 
Polsat Sport Premium 2

13:40 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Kataru:
Rozgrzewka

15:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Kataru:
Rozgrzewka

16:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Kataru:
Rozgrzewka

18:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Kataru:
Wyścig

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Hiszpania - Gruzja
 
Polsat Sport Premium 3

15:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Finał debla
Marcel Granollers /Horacio Zeballos - Rajeev Ram / Joe Salisbury

 
Polsat Sport Premium 4

17:30 Siatkówka mężczyzn: Liga LBA: 
Sir Susa Vim Perugia - Gas Sales Bluenergy Piacenza


 
Polsat Sport Premium 5

15:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Włochy - Szkocja


 
Polsat Sport Premium 6

17:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Susa Vim Perugia - Gas Sales Bluenergy Piacenza


 
Polsat Sport


10:30 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Konferencja prasowa reprezentacji Polski

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Barkom Każany Lwów - Jastrzębski Węgiel

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice - PSG Stal Nysa
 
Polsat Sport Extra

07:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Chiang Mai:
Mecz o 3. miejsce kobiet

08:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Chiang Mai:
Finał kobiet

09:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Chiang Mai:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

10:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Chiang Mai:
Finał mężczyzn

11:00 Bobsleje: Puchar Świata, Yanqing:
Przejazd czwórek mężczyzn

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Węgry - Czarnogóra

18:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Finał singla
Jannik Sinner - Novak Djokovic

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Portugalia - Islandia
 
Polsat Sport Fight

10:00 Curling: Mistrzostwa Europy: 
Szkocja - Szwecja

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Espoo:
Pokazy mistrzów

19:00 Futbol amerykański: Liga NFL: 
Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers

22:20 Futbol amerykański: Liga NFL: 
Buffalo Bills - New York Jets
 
Polsat Sport News

07:30 Golf: DP World Tour Championship: 
Finał

14:50 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
MMTS Kwidzyn - MKS Zagłębie Lubin

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Bośnia i Hercegowina - Słowacja
 
Sportklub

05:00 Jeździectwo: Puchar Świata, Las Vegas:
Zawody

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Unicaja Malaga

15:00 Jeździectwo: Puchar Świata, Stuttgart:
Zawody

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcia - FC Barcelona
 
TVP Sport

12:00 Piłka nożna: 2. Liga: 
Radunia Stężyca - KKS 1925 Kalisz
Komentarz: Maciej Piotrowski, Rafał Ulatowski

14:30 Piłka nożna: 2. Liga: [tylko w tvpsport.pl]
Skra Częstochowa – Hutnik Kraków

15:15 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Warszawa:
Grand Prix
Komentarz: Jarosław Idzi
 
Viaplay

07:00 Formuła 1: Grand Prix Las Vegas:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

13:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Fortuna Hjørring - Brøndby IF

13:45 Snooker: Champion of Champions 2023:
Finał
Komentarz: Piotr Garboliński, Rafał Jewtuch

14:00 Dart: Grand Slam Of Darts:
1/2 finału
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

14:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Toronto Maple Leafs

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
THW Kiel - Füchse Berlin
Komentarz: Tomasz Górski

15:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Brighton&Hove Albion - Arsenal FC

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Exeter Chiefs - Gloucester

17:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester United - Manchester City
Komentarz: Dawid Szymczak

18:30 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Werder Bremen - Bayern Monachium
Komentarz: Piotr Chłystek

19:45 Snooker: Champion of Champions 2023:
Finał
Komentarz: Piotr Garboliński, Michał Ebert

20:00 Dart: Grand Slam Of Darts:
Finał
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

23:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Vegas Golden Knights

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Buffalo Sabres

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - St. Louis Blues


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...