reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-12-05 - 2023-12-06

PŚ w skokach narciarskich 2023 w Ruce

dodano: 2023-11-20 12:02 | aktualizacja: 2023-11-20 15:56
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eurosport/satkurier.pl

Puchar Świata skoki PŚ w skokach narciarskich 2023 TVN Warner Bros. Discovery Eurosport Zawody w Ruce rozgrywane od 24 do 26 listopada br. zainaugurują nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie konkursy transmitowane będą na antenach TVN Warner Bros. Discovery. TVN pokaże na żywo zawody rozgrywane zagranicą, natomiast TVP i Eurosport 1 te odbywające się w Polsce. Eurosport 1 pokaże też kwalifikacje PŚ. Wszystkie relacje dostępne będą na żywo i na życzenie w Playerze.

TVN Warner Bros. Discovery
PŚ w skokach narciarskich 2023 TVN Warner Bros. Discovery Eurosport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 24 listopada zobaczymy pierwsze skoki narciarskie tej zimy, a w sobotę i niedzielę pierwsze konkursy Pucharu Świata. Polskę w Finlandii reprezentować będzie 5 skoczków: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Paweł Wąsek i Aleksander Zniszczoł. W myśl nowych przepisów najlepsze reprezentacje będą mogły wystawić maksymalnie właśnie 5 zawodników w danym konkursie. Kryształowej Kuli bronił będzie Norweg Halvor Egner Granerud.

TVN Warner Bros. Discovery zabierze widzów w świat skoków narciarskich w towarzystwie świetnych dziennikarzy, ekspertów i komentatorów. Studia TVN poprowadzi duet Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski, których stałymi gośćmi będą Jakub Kot i Magdalena Pałasz. Widzowie będą mieli okazję posłuchać ich opinii już podczas pierwszego weekendu ze skokami, gdy studio TVN będzie realizowane pod skocznią w Ruce. Reporterami TVN będą Paweł Łukasik i Krzysztof Skórzyński.

W Eurosporcie 1 studia prowadzić będą Michał Korościel na zmianę z Pawłem Kuwikiem. Ekspertami stacji będą m.in. Wojciech Topór i Krzysztof Biegun, a rywalizację spod skoczni relacjonować będzie Kacper Merk. Podobnie jak w poprzednich sezonach transmisji Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN Warner Bros. Discovery na obu antenach konkursy komentować będą Marek Rudziński i Igor Błachut.
 

- Skoki narciarskie to ukochana dyscyplina zimowa Polaków i bardzo się cieszę, że w tym sezonie zobaczą oni wszystkie konkursy Pucharu Świata na antenach TVN Warner Bros. Discovery. Wchodzimy w ten sezon z nadziejami na wspaniałe emocje, znakomitą dyspozycję polskich skoczków i pasjonującą rywalizację, którą postaramy się pokazać w jak najbardziej interesujący i angażujący sposób

- powiedział Bogdan Czaja, dyrektor Eurosportu w Polsce i Group Vice President Programming & Operations TVN Warner Bros. Discovery.

Skoki narciarskie to jedna z wielu dyscyplin zimowych transmitowanych przez TVN Warner Bros. Discovery. Widzowie Eurosportu i Metra będą mogli śledzić rozpoczynający się w Ruce Puchar Świata w biegach narciarskich. Na antenach Eurosportu pokazywana jest również rywalizacja w narciarstwie alpejskim i łyżwiarstwie figurowym. W połowie grudnia rozpocznie się z kolei Puchar Świata w snowboardzie z udziałem Oskara Kwiatkowskiego. Wszystkie transmisje dostępne są również w Eurosporcie Extra w Playerze.


Plan transmisji - PŚ w skokach narciarskich w Ruce:

24 listopada (piątek)

16:00 Kwalifikacje, Eurosport 1, Player

25 listopada (sobota)

16:15 Pierwsza seria konkursowa, TVN, Eurosport 1, Player

25 listopada (sobota)

14:50 Kwalifikacje, Eurosport 1, Player

16:15 Pierwsza seria konkursowa, TVN, Eurosport 1, Player


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty zimowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...