reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports z promocją na Black Friday

dodano: 2023-11-21 11:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Black Friday 2023 Eleven Sports Getty Images Tegoroczna akcja Black Friday nie ominie również Eleven Sports. Ten polski nadawca, jak zwykle pod koniec listopada, przygotował dla miłośników sportu 30 proc. zniżki na pakiety roczny lub półroczny usługi streamingowej Eleven Sports.

Eleven Sports
Black Friday Eleven Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 21 do 25 listopada br. osoby, które kupią pakiet roczny lub półroczny usługi streamingowej Eleven Sports, otrzymają na niego 30 proc. zniżki. Eleven Sports oferuje jeszcze pakiet miesięczny (30-dniowy) w cenie 15,90 zł, jednak w tym przypadku nadawca nie przewidział czarnopiątkowej promocji.

Pakiet roczny Eleven Sports standardowo kosztuje 159 zł, a w ramach promocji 111,30 zł, natomiast za pakiet półroczny standardowo trzeba zapłacić 89 zł, a z okazji Black Friday 62,93 zł. W przeliczeniu to około 9,20 zł za miesiąc w przypadku pakietu rocznego i około 10,50 zł za miesiąc dla pakietu półrocznego. To także 47,70 zł oszczędności na pakiecie rocznym i 26,97 zł na pakiecie półrocznym.

Z promocji skorzystać mogą również aktualni subskrybenci Eleven Sports. Jednak najpierw muszą oni anulować automatyczne odnawianie posiadanej subskrypcji. Nowo zakupiony pakiet w promocyjnej cenie uruchomi się po wygaśnięciu obecnej subskrypcji.

Usługa Eleven Sports daje internetowy dostęp do Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4. Kanały te można oglądać na elevensports.pl, w aplikacjach na urządzenia mobilne iOS i Android oraz w aplikacji na Samsung Smart TV z systemem Tizen.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...