reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 23.11.2023

dodano: 2023-11-22 13:28 | aktualizacja: 2023-11-23 08:23
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Mistrzów CEV: Asseco Resovia Rzeszów - Tours VB. Transmisje live z Ligi Mistrzów EHF tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eurosport 1

15:00 Curling: Mistrzostwa Europy: 
Włochy - Niemcy

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Industria Kielce - HC PPD Zagrzeb
Komentarz: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
FC Barcelona - Orlen Wisła Płock
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Fightklub

17:45 Sporty walki: NFC 16:
Gala

 
Polsat Sport Premium 1

20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Trentino Itas - ACH Volley Ljubljana


 
Polsat Sport Premium 2

20:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Maccabi Tel Awiv - FC Barcelona


 
Polsat Sport Premium 3

20:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału


 
Polsat Sport Premium 4

18:30 Futbol amerykański: Liga NFL: 
Detroit Lions - Green Bay Packers


 
Polsat Sport Premium 5

19:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Berlin Recycling Volleys - SL Benfica


 
Polsat Sport Premium 6

20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Knack Roeselare - Zirrat Bank Ankara


 
Polsat Sport

10:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Szwajcaria - Włochy

12:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2024:
Losowanie baraży

15:00 Curling: Mistrzostwa Europy: 
Włochy - Niemcy

17:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Asseco Resovia Rzeszów - Tours VB

20:30 Siatkówka kobiet: TAURON Liga: 
BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała - PGE Rysice Rzeszów

23:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Fortaleza EC - Botafogo FR
 
Polsat Sport Extra

10:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Szwajcaria - Włochy

13:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Jagoda Gruszczyńska/Aleksandra Wachowicz - Chen Xue/Xinyi Xia

15:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Michał Bryl/Bartosz Łosiak - Andre Stein/George Wanderley

20:00 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Trefl Sopot

00:00 (cz/pt) Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16: 
Michał Bryl/Bartosz Łosiak - Nils Ehlers/Clemens Wickler
 
Polsat Sport Fight

18:00 Sporty walki: Babilon MMA 41: 
Ceremonia ważenia


 
Polsat Sport News

20:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy: 
1/2 finału


 
TVP Sport

12:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2024:
Losowanie baraży
Komentarz: Piotr Sobczyński

Czytaj więcej na: https://www.satkurier.pl/news/233016/losowanie-barazy-do-euro-2024-gdzie-transmisja.html
17:00 Pływanie: Mistrzostwa Polski:
Dzień 1
 
Viaplay

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Hadball Bundesliga:
Bergischer - DHfK Leipzig

19:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Frölunda - Växjö


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...