reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 26.11.2023

dodano: 2023-11-25 11:43 | aktualizacja: 2023-11-25 22:42
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Serie A w 4K: Juventus FC - Inter Mediolan. Transmisje live z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Ruce w Eurosporcie i TVN.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Widzew Łódź
Komentarz: Robert Skrzyński, Adam Szała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Widzew Łódź
Komentarz: Robert Skrzyński, Adam Szała
 
CANAL+ Family

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Dreamland Gran Canaria - Lenovo Tenerife

 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Ruch Chorzów - Korona Kielce
Komentarz: Adam Marchliński, Mateusz Rokuszewski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Betis - UD Las Palmas
Komentarz: Piotr Laboga, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Villarreal CF – CA Osasuna
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Leszek Orłowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais FC - Stade de Reims
Komentarz: Rafał Dębiński, Filip Kapica

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Milwaukee Bucks - Portland Trail Blazers
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Ruch Chorzów - Korona Kielce
Komentarz: Adam Marchliński, Mateusz Rokuszewski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Widzew Łódź

Komentarz: Robert Skrzyński, Adam Szała
 
CANAL+ Sport 5

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - Toulouse FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais FC - Stade de Reims
Komentarz: Rafał Dębiński, Filip Kapica
 
Eleven Sports 1 4K

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC - Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio - AC Monza
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Sociedad - Sevilla FC
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Cádiz CF - Real Madryt
Komentarz: Eryk Szpruch, Adrian Gatarek

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC - Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - Toulouse FC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Frosinone Calcio - Genoa CFC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma - Udinese Calcio
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Nowomiejski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - LOSC Lille
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Empoli FC - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - Stade de Reims
Komentarz: Jakub Ostrowski, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio - AC Monza
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Empoli FC - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais FC - Stade de Reims
Komentarz: Jakub Ostrowski, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - LOSC Lille
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

09:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km

09:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 20 km stylem dowolnym kobiet

13:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs skoków

15:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Kwalifikacje

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński i Igor Błachut

18:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Killington:
2. przejazd slalomu kobiet

20:00 Snooker: UK Championship:
Dzień 2
 
Eurosport 2

12:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 20 km stylem dowolnym mężczyzn

13:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 2
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec

20:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A:
Botafogo FR - FC Santos
 
Polsat Sport Premium 2

10:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Walencji:
Rozgrzewka

12:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Walencji:
Wyścig

13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Walencji:
Wyścig

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Walencji:
Wyścig

18:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Mecz o 3. miejsce kobiet

19:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

20:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Finał kobiet

21:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Finał mężczyzn
 
Polsat Sport Premium 3

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga - FC Zlin


 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Odra Opole - Polonia Warszawa

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PSG Stal Nysa - Enea Czarni Radom

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Aluron CMC Warta Zawiercie - Bogdanka LUK Lublin
 
Polsat Sport Extra

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Aberdeen FC - Rangers FC

17:20 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Polski Cukier Start Lublin - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra

21:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Finał mężczyzn

22:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Fortaleza EC - SE Palmeiras
 
Polsat Sport Fight

19:00 Futbol amerykański: Liga NFL:
Cincinnati Bengals - Pittsburgh Steelers


 
Polsat Sport News

18:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Mecz o 3. miejsce kobiet

19:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Vero Volley Monza - Gas Sales Bluenergy Piacenza
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - MoraBanc Andorra

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Baquet Girona

19:30 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Aris FC - Panathinaikos Ateny
 
TVN

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut.


 
TVP Sport

11:20 Biathlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg indywidualny kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

14:30 Biathlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg indywidualny mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

16:45 Pływanie: Mistrzostwa Polski:
Dzień 4
Komentarz: Przemysław Babiarz, Tomasz Pąchalski

17:30 Piłka nożna, 2. liga: [tylko w tvpsport.pl]
ŁKS II Łódź – Wisła Puławy

20:00 Snooker: Orlen Mistrzostwa Polski:
Zawody
 
Viaplay

10:15 Formuła 2: Grand Prix Abu Zabi:
Wyścig 
Komentarz: Jan Olejniczak, Robert Smoczyński

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Bristol City - Manchester United

13:45 Dart: 2023 Players Championship:
1/4 finału
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

14:00 Formuła 2: Grand Prix Abu Zabi:
Wyścig 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - 1. FC Nürnberg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Kaiserslautern - Holstein Kiel

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth - SV Wehen Wiesbaden

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Füchse Berlin - HSV Hamburg
Komentarz: Tomasz Górski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Aston Villa
Komentarz: Piotr Domagała, Maciej Łuczak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 - VfL Bochum 1848
Komentarz: Dawid Król, Radosław Gilewicz

16:00 Rubgy: Premiership Rugby:
Newcastle Falcons - Exeter Chiefs

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Mateusz Juza, Marcin Borzęcki

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Minnesota Wild

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester City - Tottenham Hotspur
Komentarz: Dawid Szymczak, Weronika Możejko

20:00 Dart: 2023 Players Championship:
1/2 finału i finał
Komentarz: Kuba Łokiete, Arkadiusz Salomon

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - St. Louis Blues

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Columbus Blue Jackets

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Winnipeg Jets

03:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Anaheim Ducks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...