reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 1.12.2023

dodano: 2023-11-30 12:26 | aktualizacja: 2023-12-01 13:11
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasy w 4K: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin. Transmisje live z derbów Małopolski w Fortuna 1. Lidze: Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs Wisła Kraków w kanale Polsat Sport Extra i usłudze Polsat Box Go.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Family

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Boston Celtics - Philadelphia 76ers
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Mirosław Noculak
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Stade de Reims - RC Strasbourg
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Filip Kapica
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
AC Monza - Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Stade de Reims - RC Strasbourg
Komentarz: Mateusz Majak, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports: 
UD Las Palmas - Getafe CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

20:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Chester of York - Wigan Athletic FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

13:45 Snooker: UK Championship:
1/4 finału

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Kwalifikacje
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

18:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Beaver Creek:
Zjazd mężczyzn
Komentarz: Rafał Głowacki, Marcin Szafrański

20:00 Snooker: UK Championship:
1/4 finału
 
Eurosport 2

12:00 Kombinacja norweska kobiet: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs skoków

14:00 Kombinacja norweska kobiet: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg na 5 km

18:30 Golf: Hero World Challenge:
2. runda
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship:
Gala

 
Polsat Sport Premium 1

20:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Stavanger:
Dzień 1


 
Polsat Sport Premium 2

20:00 Koszykówka: Turkish Airlines Euroliga: 
Crvena Zvezda Belgrad - Anadolu Efes Stambuł


 
Polsat Sport Premium 3

19:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Al Hilal - Al Nassr


 
Polsat Sport Premium 4

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Valencia Basket - Baskonia Vitoria-Gasteiz


 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice - Exact Systems Norwid Częstochowa

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn

04:00 Golf: Australian Open:
3. runda
 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Legia Warszawa - Tauron GTK Gliwice

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków
 
Polsat Sport Fight

17:00 Boks: Rocky Boxing Night:
Ceremonia ważenia

20:00 Boks: Gala, Londyn: 
Gavin Gwynne - Emiliano Marsili
 
Polsat Sport News

17:00 Tenis: Next Gen ATP Finals:
1/2 finału

19:00 Tenis: Next Gen ATP Finals:
1/2 finału
 
TVP Sport

14:45 Biathlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg sprinterski kobiet

 
Viaplay

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Chorwacja - Senegal

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Korea Południowa - Grenlandia

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Rumunia - Chile

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Kazachstan - Brazylia

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC St. Pauli - Hamburger SV
Komentarz: Marcin Borzęcki, Adam Drygalski

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC Schalke 04 - VfL Osnabrück

20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SV Darmstadt 98 - 1. FC Köln
Komentarz: Rafał Kędzior, Radosław Gilewicz

20:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Szwecja - Chiny
Komentarz: Tomasz Brzozowski

20:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Austria - Norwegia
Komentarz: Mateusz Juza, Jan Korczak Mleczko

20:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Dania - Serbia
Komentarz: Piotr Chłystek, Robert Lis

20:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Hiszpania - Ukraina
Komentarz: Tomasz Górski

20:45 Rugby: Premiership Rugby:
Harlequins - Sale Sharks

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Preston North End - Queens Park Rangers

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Ottawa Senators

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - San Jose Sharks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...