reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 3.12.2023

dodano: 2023-12-02 11:33 | aktualizacja: 2023-12-03 09:49
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Manchester City - Tottenham Hotspur. Transmisje live z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Eurosporcie i TVN.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Fulham FC
Komentarz: Piotr Domagała, Wojciech Piela

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Ruch Chorzów
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Trela 

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Komentarz: Robert Skrzyński, Adam Szała 

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Tottenham Hotspur

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Stade Rennais
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Le Havre AC - Paris Saint-Germain
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świrkula

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
UD Almeria - Real Betis
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Sevilla FC - Villarreal CF
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Ruch Chorzów
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Trela 

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Komentarz: Robert Skrzyński, Adam Szała 

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ Sport 5

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
UD Almeria - Real Betis
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Joventut Badalona - Baskonia
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Le Havre AC - Paris Saint-Germain
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica

15:00 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina - US Salernitana 1919
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio - AS Roma
Komentarz: Eryk Szpruch, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
FC Barcelona - Atlético Madry
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Bologna FC
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio - Hellas Verona
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli - Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Montpellier HSC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Adrian Gątarek

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Stade Rennais
Komentarz: Jakub Ostrowski
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
RCD Mallorca – Deportivo Alavés
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

16:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Wrexham AFC – Yeovil Town
Komentarz: Marcin Grzywacz

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
Moreirense FC - SL Benfica
Komentarz: Michał Grzyb
 
Eurosport 1

09:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs skoków

10:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Gallivare:
Sztafeta kobiet

11:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg na 10 km

12:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Gallivare:
Sztafeta mężczyzn

15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Kwalifikacje

17:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs indywidualny

18:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Beaver Creek:
Supergigant mężczyzn

20:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Tremblant:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

21:15 Snooker: UK Championship:
Finał
 
Eurosport 2

08:00 Lekkoatletyka: Maraton, Walencji:
Zawody

10:45 Snowboard: Puchar Świata, Les Deux Alpes:
Zawody

12:00 Żeglarstwo: Regaty, Puchar Ameryki:
Zawody

13:45 Snooker: UK Championship:
Finał

17:30 Golf: Hero World Challenge:
Finał
 
Metro

10:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Gallivare:
Sztafeta kobiet

 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
NEC Nijmegen - AFC Ajax

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Utrecht - AZ Alkmaar

20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Gas Sales Bluenergy Piacenza - Rana Verona
 
Polsat Sport Premium 2

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
St Johnstone FC - Celtic FC

15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Podbeskidzie Bielsko Biała - Motor Lublin

20:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
SE Palmeiras - Fluminense FC
 
Polsat Sport Premium 3

15:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ruka:
Skoki akrobatyczne


 
Polsat Sport Premium 4

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FK Pardubice - AC Sparta Praga


 
Polsat Sport

06:00 Golf: Australian Open:
Finał

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KGHM Cuprum Lubin

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
#VolleyWrocław - UNI Opole
 
Polsat Sport Extra

07:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Santa Rosa:
Mecz o 3. miejsce kobiet

08:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Santa Rosa:
Finał kobiet

09:30 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Santa Rosa:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

10:30 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Santa Rosa:
Finał mężczyzn

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga:
Grupa Azoty Unia Tarnów - KS Azoty-Puławy

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław
 
Polsat Sport Fight

19:00 Futbol amerykański: Liga NFL: 
New Orleans Saints - Detroit Lions

22:30 Futbol amerykański: Liga NFL: 
Philadelphia Eagles - San Francisco 49ers
 
Polsat Sport News

10:45 Snowboard: Puchar Świata, Les Deux Alpes:
Cross drużynowy

14:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Stavanger:
Dzień 3

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Zlín - SK Slavia Praga

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Virtus Segafredo Bologna - Bertram Derthona Tortona
 
Sportklub

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Dreamland Gran Canaria - Zunder Palencia

16:50 Jeździectwo: Puchar Świata, La Corunia:
Zawody

19:30 Siatkówka kobiet: Prva Liga Telemach: 
Nova KBM Branik - Calcit Kamnik
 
TVN

17:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs indywidualny


 
TVP Sport

14:00 Biathlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg na dochodzenie kobiet

16:00 Biathlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

17:30 Piłka nożna: 2. Liga: 
Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań
 
Viaplay

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hertha BSC - SV Elversberg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 - Hannover 96

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - F.C. Hansa Rostock

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Adrian Olek

15:00 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Aston Villa
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Maciej Łuczak

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Fulham FC
Komentarz: Piotr Domagała, Wojciech Piela

15:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Crystal Palace
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Borkowski

15:00 Piłka ręczna meżczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Magdeburg - Gummersbach
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - SC Freiburg
Komentarz: Marcin Borzęcki, Piotr Majchrzak

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Chorwacja - Chiny

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Ukraina - Kazachstan

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Leicester Tigers - Newcastle Falcons

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen - Borussia Dortmund
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Brazylia - Hiszpania
Komentarz: Piotr Dębowski, Robert Lis

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Grenlandia - Austria

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Senegal - Szwecja
Komentarz: Mateusz Juza

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Rumunia - Serbia

19:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Dawid Król, Wojciech Górski

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Chicago Blackhawks

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Norwegia - Korea Południowa
Komentarz: Krzysztof Bandych, Robert Lis

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Chile - Dania
Komentarz: Tomasz Górski

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - San Jose Sharks

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Columbus Blue Jackets

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Nashville Predators

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Colorado Avalanche


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...