reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Uroczysko” na kanale TV4

dodano: 2023-12-04 01:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Uroczysko” Na kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego serialu „Uroczysko”, którego producentem jest ATM Grupa. Wystąpią Katarzyna Ucherska, Anna Iberszer, Julita Koper, Klaudia Sokołowska, Przemysław Cypryański, Michał Milowicz, Kazimierz Mazur, Damian Kulec, Maciej Mikołajczyk, Jakub Dąbrowski i Antoni Królikowski. Za produkcję odpowiadają twórcy takich seriali jak „Pierwsza miłość” (emisja na kanałach Polsat, Polsat 1 i TV4), „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” (emisja w stacji TV4) czy „Policjantki i policjanci” (emisja na kanałach Polsat 1, TV4 i TV6).

TV4 TV 4 Czwórka „Uroczysko”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 4 grudnia br. Czwórka zaprasza na premierę nowego serialu kryminalnego, zatytułowanego „Uroczysko”, z Katarzyną Ucherską i Antonim Królikowskim w rolach głównych, który  będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Obok kryminalnych zagadek, zbrodni i mrocznych wydarzeń rozgrywających się w scenerii małego miasteczka, w serialu nie zabraknie wątków prywatnych bohaterów i ich miłosnych perypetii. - Tajemnice, intrygi, suspens, zwroty akcji i emocje gwarantowane - zapewnia nadawca.

Historia rozpoczyna się, gdy komisarz Agata Wilczewska (w tej roli Katarzyna Ucherska) po burzliwym zerwaniu chce spalić za sobą mosty, uciekając na drugi koniec Polski. Agata trafia do niewielkiego Uroczyska, które wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Tymczasem sielska okolica okazuje się miejscem szokującej zbrodni. Śledztwo prowadzi młody zespół miejscowego komisariatu, z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Ziomecki to policjant o kompletnie odmiennym temperamencie od Wilczewskiej, który ma niestety jedną cechę wspólną cechę wspólną z jej byłym narzeczonym - za bardzo lubi kobiety.

Choć Agata i Filip są jak woda i ogień - ona dokładna, profesjonalna, zdystansowana, on niefrasobliwy, inteligentny, szybko nawiązujący relacje - to razem stworzą wyjątkowy duet, który okaże się niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych spraw. A tych dzięki przyjezdnym w Uroczysku nie zabraknie.

Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga turystów i wczasowiczów z różnych stron, nieświadomych, że w tym malowniczym zakątku wciągnięci zostaną w wir kryminalnych wydarzeń. Jak zapowiada nadawca, widzów zaś „Uroczysko” wciągnie w rozwiązywanie pasjonujących zagadek zbrodni wraz z policyjnym teamem, który obok Agaty i Filipa tworzą posterunkowi Zuzanna (Julita Koper) i Aleksander (Jakub Dąbrowski), przy wsparciu patolog, doktor Laury (Anna Iberszer). W obsadzie widzowie zobaczą też między innymi Klaudię Sokołowską, Przemysława Cypryańskiego, Michała Milowicza, Kazimierza Mazura, Damiana Kulca i Macieja Mikołajczyka. 

Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa, w której za projekt odpowiadają twórcy takich produkcji jak „Pierwsza miłość” (emisja na kanałach Polsat, Polsat 1 i TV4 - więcej tutaj), „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” (emisja w stacji TV4 - więcej tutaj) czy „Policjantki i policjanci” (emisja na kanałach Polsat 1, TV4 i TV6 - więcej tutaj). Producentką „Uroczyska” jest Monika Galliot Salinska, głównym scenarzystą Błażej Przygodzki, a główną reżyserką Kamila Fidler.

Pierwszy odcinek pierwszego sezonu serialu „Uroczysko” wyemitowany zostanie premierowo w poniedziałek, 4 grudnia br. o godzinie 20:00 w stacji TV4.
 
Katarzyna Ucherska i Antoni Królikowski w serialu „Uroczysko”, foto: Cyfrowy Polsat
Katarzyna Ucherska i Antoni Królikowski w serialu „Uroczysko”, foto: Cyfrowy Polsat
Antoni Królikowski i Katarzyna Ucherska w serialu „Uroczysko”, foto: Cyfrowy Polsat
Antoni Królikowski i Katarzyna Ucherska w serialu „Uroczysko”, foto: Cyfrowy Polsat
Katarzyna Ucherska i Antoni Królikowski w serialu „Uroczysko”, foto: Cyfrowy Polsat
Katarzyna Ucherska i Antoni Królikowski w serialu „Uroczysko”, foto: Cyfrowy Polsat


„Uroczysko” - sezon 1., emisja od poniedziałku do czwartku (od 4 grudnia 2023 roku) o godz. 20:00 w TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...