reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

ORF uruchomi ORF Kids [wideo]

dodano: 2023-12-05 12:15
autor: RO | źródło: ORF/OTS

ORF Austriacki nadawca publiczny ORF ogłosił, że 1 stycznia 2024 r. rozpoczyna nową erę w transmisjach dla dzieci, uruchamiając linearną, całodobową usługę przesyłania strumieniowego z dostępem do treści na żądanie ORF Kids. Nadawca zapowiada stale dostępne środowisko programowe, któremu mogą zaufać zarówno dzieci, jak i rodzice - bez reklam, bez przemocy i dostosowane do wieku.

tv.orf.at
ORF Kids


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa oferta streamingowa została zaprezentowana przez ORF w poniedziałek, 4 grudnia 2023 roku. Nadawca obiecuje szereg ekskluzywnych produkcji dla ORF Kids, klasyków z obecnego programu „OKIDOKI” w ORF1, a także starannie wybranych i popularnych seriali animowanych. Nacisk będzie kładziony na przyrodę, technologię, eksplorację, przygodę, odkrycia i zagadki. Nie zabraknie też filmów i seriali dla młodzieży i rodzin.

Programy, które będą nadawane liniowo na ORF Kids, będą dostępne w usłudze na żądanie przez czas nieokreślony w zależności od prawa licencyjnego.

(...) ORF Kids to kamień milowy na naszej drodze do tworzenia ORF dla wszystkich. Teraz będziemy mogli zaoferować treści o wartości edukacyjnej najmłodszym odbiorcom nie tylko liniowo w ORF1, ale także dotrzeć do dzieci tam, gdzie są i w dogodnym dla nich czasie. (...)

- skomentował dyrektor generalny ORF, Roland Weißmann.

ORF Kids zaoferuje „Science Busters for Kids”, „Klimakrach”, „YOGAKids”, „YEAH! Die Talkshow für coole Kids”, „Ganz Ohr” i wiele innych programów dla dzieci. Austriacki nadawca chce inspirować nowymi formatami i w zabawny sposób przekazywać wiedzę, informacje, ducha odkrywcy i ducha zespołowego. Tematami przewodnimi mają być także sport, aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie. Usługa będzie kierowana głównie do grupy docelowej dzieci od 3 do 14 lat.
 

Źródło: tv.orf.at  www.ots.at 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...