reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 7.12.2023

dodano: 2023-12-06 21:01
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata szczypiornistekSerbia - Polska. Transmisje live z Premier League w Viaplay i Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

23:00 Koszykówka mężczyzn: NBA In-Season Tournament:
Milwaukee Bucks - Indiana Pacers

03:00 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: NBA In-Season Tournament: 
Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans
 
CANAL+ Sport 2

21:15 Piłka nożna: Premier League: 
Tottenham Hotspur - West Ham United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka
 
Eurosport 1

13:45 Snooker: Shoot Out:
Dzień 2

18:40 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Aalborg Handbold - Paris Saint-Germain Handball

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Orlen Wisła Płock - Telekom Veszprem

22:45 Snooker: Shoot Out:
Dzień 2
 
Eurosport 2

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix:
Program krótki par sportowych

12:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix:
Program krótki solistów

13:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Val Thorens:
Ski cross
 
Fightklub

18:00 Sporty walki: EFC 110:
Gala

 
Polsat Sport Premium 1

13:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Val Thorens:
Cross

16:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Damak - Al Ittihad

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - sc Heerenveen

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord Rotterdam - FC Volendam
 
Polsat Sport Premium 2

14:30 Golf: Alfred Dunhill Links Championship:
1. runda

18:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Finals: 
Bartosz Łosiak/Michał Bryl - Samuele Cottafava/Paolo Nicolai

20:15 Koszykówka: Turkish Airlines Euroliga: 
Panathinaikos Ateny - Real Madryt
 
Polsat Sport

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix:
Program krótki par sportowych

12:00 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski: 
Carina Gubin - Piast Gliwice

18:00 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski: 
Wisła Kraków - Stal Rzeszów

21:00 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski: 
Arka Gdynia - Lech Poznań
 
Polsat Sport Extra

12:15 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Pekin:
Program krótki solistów

13:00 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Finals: 
Bartosz Łosiak/Michał Bryl - Miles Partain/Andy Benesh

17:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
PGE Rysice Rzeszów - Asterix Avo Beveren

20:20 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga:
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza
 
Polsat Sport Fight

18:00 Sztuki walki: Contender Fight Night 9:
Ceremonia ważenia


 
Polsat Sport News

11:00 Golf: Alfred Dunhill Links Championship:
1. runda

15:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Enea Czarni Radom

18:20 Siatkówka kobiet: TAURON Liga: 
Grupa Azoty Akademia Tarnów - Moya Radomka Radom

21:00 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga:
Astra Nowa Sól - MCKiS Jaworzno
 
Sportklub

15:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NS Mura - NK Rogaška

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Olimpija Ljubljana - NK Bravo
 
TVP Sport

17:00 Pływanie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 3

21:00 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Cayon - Athletic Club
 
Viaplay

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Czarnogóra - Chorwacja

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Serbia - Polska
Komentarz: Mateusz Juza, Robert Lis

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Niemcy - Rumunia
Komentarz: Piotr Dębowski, Jan Korczak Mleczko

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Senegal - Węgry

19:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
MoDo - Timrå

19:30 Bilard: 2023 Mosconi Cup:
Dzień 2
Komentarz: Dawid Brzeziński

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Dania - Japonia
Komentarz: Piotr Chłystek

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Szwecja - Kamerun
Komentarz: Tomasz Górski

20:30 Piłka nożna: Premier League: 
Everton - Newcastle
Komentarz: Piotr Domagała, Paweł Grabowski

21:15 Piłka nożna: Premier League: 
Tottenham Hotspur - West Ham United

Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Buffalo Sabres

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - San Jose Sharks

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Los Angeles Kings

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs

01:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Columbus Blue Jackets

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Tampa Bay Lightning

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Dallas Stars

02:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Philadelphia Flyers

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Carolina Hurricanes

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Winnipeg Jets

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Minnesota Wild

04:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - New Jersey Devils


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...