reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Columbo” na kanale TVC

dodano: 2023-12-07 12:56 | aktualizacja: 2023-12-07 16:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Antena HD TVS TV6 TV 6 Szóstka „Columbo” Peter Falk grafika animacja rysunek bajka Na kanale TVC wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu amerykańskiego serialu „Columbo”. W roli tytułowej wystąpił Peter Falk. Serial w stacji TVC emitowany będzie w ramach pasma „Detektywistyczne wieczory”. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów TV6, TVS i Antena HD.

Antena HD TVS TV6 TV 6 Szóstka „Columbo” Peter Falk grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od grudnia br. stacja TVC zaprasza na wieczory pełne tajemniczych zagadek i złoczyńców do złapania - pasmo „Detektywistyczne wieczory” emitowane jest od poniedziałku do czwartku, od 4 grudnia br., o godzinie 20:00. Detektyw Columbo (w tej roli Peter Falk) - z pozoru flegmatyk, w charakterystycznym prochowcu i z cygarem. Najczęściej jest ignorowany przez przesłuchiwanych i podejrzanych. Jednak ten detektyw rozwiąże każdą zagadkę morderstwa. W roli tytułowej wystąpił Peter Falk (więcej tutaj).

Pierwszy odcinek pierwszego sezonu serialu „Columbo” zostanie wyemitowany premierowo w czwartek, 7 grudnia br. o godzinie 22:00 w stacji TVC. Dodajmy, że serial ten mogą obecnie oglądać również widzowie kanałów TV6, TVS i Antena HD (więcej tutaj).

„Columbo” - sezon 1., emisja w czwartki (od 7 grudnia 2023 roku) o godz. 22:00 w TVC. Serial ten mogą również oglądać widzowie stacji TV6 i TVS.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...