reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 10.12.2023

dodano: 2023-12-09 12:51 | aktualizacja: 2023-12-09 19:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: Satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasy w 4K: Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Adam Szała

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
ŁKS Łódź - Legia Warszawa
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Newcastle United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
FC Barcelona - Girona FC

Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - Stade de Reims
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica

15:00 Padel: Premier Padel, Mediolan:
Finał kobiet

17:00 Padel: Premier Padel, Mediolan:
Finał mężczyzn
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Adam Szała

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
ŁKS Łódź - Legia Warszawa
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 5

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Dreamland Gran Canaria

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Cádiz CF - CA Osasuna
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Kaczmarczyk
 
Eleven Sports 1

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Atlético Madryt - UD Almería
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Granada CF - Athletic Club
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma - ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - Stade de Reims
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Monza - Genoa CFC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A:
US Salernitana 1919 - Bologna FC
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Jakub Ostrowski
 
Eleven Sports 3

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Frosinone Calcio - Torino FC
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Toulouse FC
Komentarz: Dominik Guziak, Adrian Gąterek
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Frosinone Calcio - Torino FC
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Monza - Genoa CFC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A:
US Salernitana 1919 - Bologna FC
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Jakub Ostrowski
 
Eurosport 1

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
1. przejazd slalomu mężczyzn
Komentarz: Witold Domański

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Supergigant kobiet
Komentarz: Sebastian Szczęsny

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
2. przejazd slalomu mężczyzn
Komentarz: Witold Domański

14:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Kwalifikacje
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

15:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
 
Eurosport 2

10:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Östersund:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

13:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Östersund:
Bieg na 10 km stylem dowolnym mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

14:30 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Val di Sole:
Wyścig mężczyzn

19:00 Golf: Grant Thornton Ivitational:
Finał
 
Polsat Sport Premium 1

09:30 Snowboard: Puchar Świata, Edmonton:
Big Air

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Kilmarnock FC - Celtic FC

15:00 Tenis: LOTTO Superliga:
Finał
 
Polsat Sport Premium 2

13:30 Bobsleje: Puchar Świata, La Plagne:
Przejazd czwórek mężczyzn

15:00 Bobsleje: Puchar Świata, La Plagne:
Przejazd czwórek mężczyzn

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - FK Mlada Boleslav
 
Polsat Sport Premium 3

16:15 Rugby: European Rugby Champions Cup: 
Stade Rochelais - Leinster Rugby


 
Polsat Sport Premium 4

18:30 Rugby: European Rugby Champions Cup: 
Racing 92 - Harlequins


 
Polsat Sport Premium 5

17:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Ea7 Emporio Armani Milano - Virtus Segafredo Bologna


 
Polsat Sport Premium 6

11:00 Golf: Alfred Dunhill Links Championship:
Finał


 
Polsat Sport

07:30 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Pekin:
Pokazy mistrzów

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Wisła Kraków - Górnik Łęczna


14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Barkom Każany Lwów - Exact Systems Hemarpol Częstochowa
 
Polsat Sport Extra

07:00 Short track: Puchar Świata, Pekin:
Dzień 2

11:00 Golf: Alfred Dunhill Links Championship:
Finał

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
KS Azoty-Puławy - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga:
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław
 
Polsat Sport Fight

19:00 Futbol amerykański: Liga NFL: 
Baltimore Ravens - Los Angeles Rams

22:30 Futbol amerykański: Liga NFL: 
Kansas City Chiefs - Buffalo Bills
 
Polsat Sport News

09:00 Bobsleje: Puchar Świata, La Plagne:
Przejazd dwójek kobiet

10:30 Bobsleje: Puchar Świata, La Plagne:
Przejazd dwójek kobiet

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Generazione Vincente Napoli Basket - Unahotels Reggio Emilia

14:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Dzień 3

20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Rana Werona - Allianz Mediolan
 
Sportklub

11:00 Żeglarstwo: SailGP, Dubaj:
Dzień 2

15:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
Koper FC - NK Olimpija Ljubljana

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Casademont Zaragoza - FC Barcelona
 
TVN

15:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

 
TVP Sport

09:15 Biegi narciarskie: Ski Classics, Bad Gastain:
Wyścig kobiet
Komentarz: Piotr Meissner, Ireneusz Rabski

11:30 Biathlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

14:15 Biathlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Sztafeta kobiet

16:15 Boks: Mistrzostwa Polski, Toruń:
Finały kobiet 
Komentarz: Kacper Bartosiak, Mateusz Hencel

19:15 Boks: Gala, Bournemouth: 
Chris Billam-Smith - Mateusz Masternak
Komentarz: Janusz Pindera, Maciej Miszkiń

 


Viaplay

12:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Argentyna - Ukraina

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Arsenal FC - Chelsea FC
Komentarz: Dawid Szymczak

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf - Holstein Kiel

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
F.C. Hansa Rostock - FC Schalke 04

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Elversberg - 1. FC Nürnberg

14:15 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Czechy - Brazylia

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
MT Melsungen - SC Magdeburg
Komentarz: Tomasz Górski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Adrian Olek

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Łuczak

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - West Ham United
Komentarz: Dawid Król, Wojciech Piela

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Luton Town - Manchester City
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Borkowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Angola - Korea Południowa

16:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Holandia - Hiszpania
Komentarz: Krzysztof Bandych, Jan Korczak Mleczko

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Newcastle United

Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Słowenia - Austria
Komentarz: Tomasz Brzozowski

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Florida Panthers

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Tottenham Hotspur - Manchester United
Komentarz: Dawid Szymczak, Weronika Możejko

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Francja - Norwegia
Komentarz: Piotr Dębowski, Robert Lis

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - New Jersey Devils

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Washington Capitals

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Nashville Predators

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Los Angeles Kings

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Winnipeg Jets

03:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Minnesota Wild

04:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - San Jose Sharks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...