reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 w Polsacie. Kto wystąpi?

dodano: 2023-12-12 12:52
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Telewizja Polsat/satkurier.pl

Sylwestrowa Moc Przebojów W Sylwestrowej Mocy Przebojów 2023 Telewizji Polsat wystąpią m.in.: Doda, Dawid Kwiatkowski, Smolasty, Lady Pank, Enej, Tribbs, Kayah & Bum Bum Orkestar i Fiśbanda, a także Golec uOrkiestra, Skolim, Majka Jeżowska i Marcin Miller Boys. Wyjątkowy nastrój w ten jedyny wieczór w roku zapewni Matteo Bocelli - syn Andrei Bocellego, który poszedł w ślady sławnego ojca. Impreza odbędzie się w Parku Śląskim, gdzie postawiona zostanie olbrzymia scena.

Telewizja Polsat
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Na Sylwestrową Moc Przebojów „pod chmurką” na Śląsku czekają co roku miliony widzów, a kolejna odsłona imprezy w otoczeniu przyrody i migoczących świateł Parku Śląskiego i tym razem zapowiada się szampańsko. Wszystko to za sprawą wyśmienitych artystów oraz doskonale dobranego repertuaru, który przypadnie do gustu zarówno starszej, jak i młodszej części publiczności - zachęcają do zabawy Telewizja Polsat i Województwo Śląskie.

Wśród artystów, którzy uczynią tę noc wyjątkową, znajdą się ikony polskiej sceny rozrywkowej, takie jak: idol młodzieży, Dawid Kwiatkowski, królowa polskiej sceny Doda, której ostatnia trasa koncertowa „Aquaria Tour” okazała się olbrzymim sukcesem, charyzmatyczny Smolasty, a także pochodzący ze Śląska zespół Feel, który skutecznie rozkręci każdą imprezę. Na scenie zagości również niepokorna Kayah, od lat związany z Polsatem zespół Enej, czy gwiazdy polskiego rocka ze swoimi kultowymi utworami, m.in zespół Lady Pank. Ponadto, wystąpią wokaliści młodego pokolenia, tacy jak król YouTube’a, Konrad „Skolim” Skolimowski i Tribbs. Będziemy podziwiać również zwycięzcę ostatniej 19. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Kubę Szmajkowskiego i jego poprzednika z 18. edycji najlepszego muzycznego show, Oskara Cymsa, którego utwór pt. „Niech mówią” zdobył tytuł Przeboju Lata Radia Zet i Polsatu.

Na scenie zagości także fenomenalny Matteo Bocelli - syn słynnego tenora światowej sławy - Andrea Bocellego. Temu młodemu artyście muzyka towarzyszy od najmłodszych lat. Matteo ma już na swoim koncie debiutancki album i utwór napisany przez samego Eda Sheerana i jego brata Matthew Sheerana. Dzięki swojemu niezaprzeczalnemu talentowi jest jednym z najchętniej zapraszanych artystów w Stanach Zjednoczonych i Europie, a w tym roku uświetni Sylwestra na Śląsku.

Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorem imprezy jest Stadion Śląski. Patronami Medialnymi są Radio Zet, Fakt i Interia.

Początek transmisji Sylwestrowej Mocy Przebojów od godz. 20:00 tylko w Polsacie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...