reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Eutelsat OneWeb zdobywa kontrakt z Libią

dodano: 2023-12-13 14:53 | aktualizacja: 2023-12-13 18:56
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat Group/OneWeb

Eutelsat Oneweb logo red 360px OneWeb zdobył cenny kontrakt z Libią. Eutelsat OneWeb podpisał, „wielomilionową umowę na wyłączną dystrybucję” z firmą telekomunikacyjną Rawafed Libya (RLTT) na świadczenie usług łączności satelitarnej w całej Libii.

Eutelsat OneWeb
Eutelsat Oneweb Eutelsat Group logo 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

RLTT rozszerza swoją współpracę z Grupą Eutelsat, włączając w ramach tej nowej przełomowej umowy hybrydowy pakiet udoskonalonych usług GEO i LEO.

Eutelsat OneWeb zapewni wyłączny dostęp do swojej konstelacji łączności zasilanej z niskiej orbity okołoziemskiej (LEO), zapewniając pełną łączność nad Libią od początku 2024 r. Wielomilionowy, wieloletni kontrakt jeszcze bardziej cementuje istniejącą, długoletnią relację pomiędzy Grupą Eutelsat a RLTT.

Usługi zapewnią szybką łączność o małych opóźnieniach dla szeregu zastosowań, w tym łączności komercyjnej z przemysłem naftowym i gazowym oraz usługami finansowymi, sektorami rządowymi, siecią komórkową dla operatorów telekomunikacyjnych oraz zdalną łącznością dla organizacji humanitarnych.

Cyril Dujardin, współzarządca/GM/Eutelsat OneWeb, powiedział:

- Eutelsat OneWeb powstał, aby połączyć konstelacje GEO i LEO, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie klientów na zintegrowaną łączność satelitarną oraz rozszerzenie naszej relacji z programami RLTT, które dostarczamy. W miarę wdrażania naszych usług LEO na całym świecie nadal obserwujemy ogromne zapotrzebowanie na szybką łączność, a szeroka gama potencjalnych zastosowań, jakie zapewnia zwiększona odporność, okazuje się bardzo atrakcyjna dla klientów. Opierając się na istniejących relacjach z klientami, jesteśmy w stanie rozwijać działalność na rynkach międzynarodowych i w dalszym ciągu zmniejszać przepaść cyfrową na całym świecie.


Taha Ellafi, prezes Rawafed Libya ds. telekomunikacji i technologii, powiedział:

- Współpracujemy z Grupą Eutelsat od kilku lat i jesteśmy podekscytowani możliwością udostępnienia naszym klientom szybkiej łączności o niskim opóźnieniu z branży naftowej i gazowej, komórkowej sektory transportu dosyłowego i pomocy humanitarnej. Łącząc łączność zasilaną przez LEO i GEO, jesteśmy w stanie zaspokoić różne potrzeby naszych klientów bez konieczności korzystania z wielu dostawców. Dzięki tej ekskluzywnej umowie nie możemy się doczekać zapewnienia niezrównanej łączności w całej Libii.


Źródło: eutelsat.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy satelitarni


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...