reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 15.12.2023

dodano: 2023-12-14 11:11
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasy w 4K: KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław. Transmisje live z Mistrzostw Świata szczypiornistek tylko w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Warta Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Warta Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Kamil Kosowski

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
San Antonio Suprs - Los  Angeles Lakers

Komentarz: Michał Łopaciński, Jakub Kręcidło
 
CANAL+ Sport 2

12:00 Padel: World Padel Tour, Barcelona:
1/4 finału kobiet

14:30 Padel: World Padel Tour, Barcelona:
1/4 finału mężczyzn

17:00 Padel: World Padel Tour, Barcelona:
1/4 finału kobiet

19:00 Padel: World Padel Tour, Barcelona:
1/4 finału mężczyzn
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Warta Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Kamil Kosowski

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Olympique Lyon

 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Genoa CFC - Juventus FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Olympique Lyon
Komentarz: Dominik Guziak, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
CA Osasuna - Rayo Vallecano
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda 
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
CA Osasuna - Rayo Vallecano
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda 
 
Eurosport 1

10:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau:
Zawody 

11:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val Gardena:
Supergigant mężczyzn

13:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg:
Kwalifikacje

15:45 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Engelberg:
Konkurs indywidualny

17:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau:
Konkurs skoków

18:00 Snowboard: Puchar Świata, Copper Mountain:
Big air

19:45 Snooker: Scottish Open:
1/4 finału
 
Eurosport 2

10:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Trondheim:
Kwalifikacje biegów sprinterskich stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

12:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Trondheim:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

14:15 Snooker: Scottish Open:
1/4 finału

21:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Copper Mountain:
Halfpipe
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Friday Fight 45:
Gala

21:00 Sporty walki: WGP Kickboxing 72:
Gala
 
Polsat Sport Premium 1

19:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Al Hilal - Al Wehda

21:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Copper Mountain:
Halfpipe
 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Snowboard: Puchar Świata, Copper Mountain:
Big air

20:15 Koszykówka: Turkish Airlines Euroliga: 
Olympiakos Pireus - Valencia Basket
 
Polsat Sport Premium 3

21:00 Rugby: European Rugby Champions Cup:
Northampton Saints - RC Toulon


 
Polsat Sport

08:30 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd kobiet

10:00 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd kobiet

11:30 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd mężczyzn

13:30 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd mężczyzn

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
PGE Rysice Rzeszów - KS Pałac Bydgoszcz

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice - Enea Czarni Radom

02:30 Sporty walki: Cage Warriors 165: 
Roberto Hernandez - Trevin Jones
 
Polsat Sport Extra

09:30 Golf: Mauritius Open:
2. runda

15:30 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd kobiet

17:20 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga:
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza

20:20 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec
 
Polsat Sport Fight

19:00 Sztuki walki: Hybrid MMA: 
Daniel Skibiński - Alisson Marreira


 
Polsat Sport News

12:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Alpe d'Huez:
Jazda po muldach

17:30 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd kobiet

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
FC Barcelona - EA7 Emporio Armani Mediolan
 
Super Polsat

20:00 Sztuki walki: Hybrid MMA: 
Daniel Skibiński - Alisson Marreira


 
TVP Sport

14:15 Biathlon: Puchar Świata, Lenzerheide:
Bieg sprinterski mężczyzn

18:00 Futsal: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Serbia - Polska

20:45 Boks: Suzuki Boxing Promotion 3:
Gala
 
Viaplay

11:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Niemcy - Czechy

14:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Czarnogóra - Holandia

17:15 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Dania - Norwegia
Komentarz: Justyna Kostyra, Szymon Ratajczak

18:30 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen - MSV Duisburg

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Schalke 04 - SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Kamil Kania

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 - F.C. Hansa Rostock

20:00 Dart: World Darts Championship:
Dzień 1
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

20:00 PIłka nożna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Eisenach - THW Kiel

20:15 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Szwecja - Francja
Komentarz: Mateusz Juza, Robert Lis

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach - SV Werder Brema
Komentarz: Rafał Kędzior, Wojciech Górski

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Tottenham Hotspur
Komentarz: Dawid Król, Paweł Grabowski

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Anaheim Ducks

01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Nashville Predators

01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Boston Bruins

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Ottawa Senators

03:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - San Jose Sharks

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Buffalo Sabres


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...