reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 17.12.2023

dodano: 2023-12-16 13:11 | aktualizacja: 2023-12-16 18:24
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Skoki narciarskie Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa - Cracovia. Transmisja live z konkursu indywidualnego w skokach PŚ w Engelbergu w Eurosporcie 1 i TVN. Transmisja meczu Bundesligi: Bayern Monachium - VfB Stuttgart w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Saski Baskonia

 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
ŁKS Łódź - Ruch Chorzów
Komentarz: Filip Surma, Adama Szała 

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Korona Kielce
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski 

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Madryt - Villarreal CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

10:00 Padel: World Padel Tour, Barcelona:
Finał kobiet

12:30 Padel: World Padel Tour, Barcelona:
Finał mężczyzn

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
San Antonio Spurs - New Orleans Pelicans
Komentarz: Szymon Przedpełski, Wojciech Kijanowski
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
ŁKS Łódź - Ruch Chorzów
Komentarz: Filip Surma, Adama Szała 

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Korona Kielce
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski 

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
UD Almería - RCD Mallorca
Komentarz: Michał Kornacki, Jakub Kręcidło

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Lille OSC - Paris Saint-Germain
Komentarz: Piotr Glamowski, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan - AC Monza
Komentarz: Michał Grzyb Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina - Hellas Verona
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Nowomiejski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC - AS Roma
Komentarz: Dominik Guziak, Marcin Nowomiejski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio - Inter Mediolan

Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League:
Club Brugge - KAA Gent
Komentarz: Patryk Mirosławski, Rafał Wyrzykowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Sociedad - Real Betis
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
UD Las Palmas - Cádiz CF
Komentarz: Eryk Szpruch

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Lille OSC - Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Clermont Foot 63
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
SC Braga - SL Benfica
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Toulouse FC - Stade Rennais
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
UD Las Palmas - Cádiz CF
Komentarz: Eryk Szpruch

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
SC Braga - SL Benfica
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

09:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Alta Badia:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Komentarz: Marcin Szafrański

10:50 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
Supergigant kobiet
Komentarz: Witold Domański, Sebastian Szczęsny

14:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg:
Kwalifikacje
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg:
Konkurs indywidualny

Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

19:45 Snooker: Turniej Scottish Open:
Finał
 
Eurosport 2

10:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Trondheim:
Bieg na 10 km stylem klasycznym mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

13:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Trondheim:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

14:30 Snooker: Scottish Open:
Finał

17:30 Golf: The PNC Championship:
3. runda
   
Metro

13:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Trondheim:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
 
Polsat Sport Premium 1

11:30 Snowboard: Puchar Świata, Cervinia:
Cross drużynowy

14:00 Rugby: European Rugby Champions Cup: 
Exterr Chiefs - Munster

18:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Tychy - Stal Rzeszów
 
Polsat Sport Premium 2

15:45 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Itas Trentino - Sir Susa Vim Perugia

18:15 Koszykówka: Liga LBA: 
Givova Scafati Basket - Generazione Vincente Napoli Basket
 
Polsat Sport Premium 3

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam


 
Polsat Sport Premium 4

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - PEC Zwolle


 
Polsat Sport Premium 5

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Banik Ostrawa - SK Slavia Praga


 
Polsat Sport Premium 6

17:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga - FK Teplice


 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Wisła Kraków - Polonia Warszawa


14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE GiEK Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn - Bogdanka LUK Lublin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PSG Stal Nysa - Trefl Gdańsk
 
Polsat Sport Extra

05:30 Short track: Puchar Świata, Seul:
Dzień 3

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
1. przejazd dwójek kobiet

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
2. przejazd dwójek kobiet

13:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd czwórek mężczyzn

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
Industria Kielce - Górnik Zabrze

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Zastal BC Zielona Góra
 
Polsat Sport Fight

07:00 Badminton: HSBC BWF World Tour Finals:
Zawody

19:00 Futbol amerykański: Liga NFL:
Tennessee Titans - Houston Texans

22:30 Futbol amerykański: Liga NFL:
Buffalo Bills - Dallas Cowboys
 
Polsat Sport News

07:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Changchun:
Drużynowe skoki akrobatyczne

08:30 Golf: Mauritius Open:
3. runda

15:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd czwórek mężczyzn

16:00 Piłka nożna: Puchar Ligi Szkockiej: 
Rangers FC - Aberdeen FC

20:00 Piłka nożna: Eredivisie:
AZ Alkmaar - PSV Eindhoven
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Zunder Palencia - Casademont Zaragoza

15:30 Jeździectwo: Puchar Świata, Londyn:
Zawody

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Saski Baskonia
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg:
Konkurs indywidualny

Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut


 
TVP Sport

08:00 Biegi narciarskie: Ski Classics, La Venosta ITT:
Wyścig kobiet
Komentarz: Piotr Meissner, Ireneusz Rabski

09:45 Biegi narciarskie: Ski Classics, La Venosta ITT:
Wyścig mężczyzn
 Komentarz: Piotr Meissner, Ireneusz Rabski

12:30 Biathlon: Puchar Świata, Lenzerheide:
Bieg ze startu wspólnego kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Kamila Żuk

14:30 Biathlon: Puchar Świata, Lenzerheide:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, 
 
Viaplay

10:15 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Czechy - Czarnogóra

13:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Niemcy - Holandia

13:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester United - Liverpool FC
Komentarz: Weronika Możejko

13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
West Bromwich Albion - Stoke City
Komentarz: Michał Skiba

13:30 Dart: World Darts Championship:
Dzień 3
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - SV Elversberg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Braunschweig - 1. FC Kaiserslautern

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - Aston Villa
Komentarz: Marcin Pawłowski, Maciej Łuczak

15:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Kamil Kania, Dawid Szymczak

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SC DHfK Lipsk - VfL Gummersbach
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SC Freiburg - 1. FC Köln
Komentarz: Dawid Król, Wojciech Górski 

16:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Mecz o 3. miejsce MŚ: Szwecja - Dania
Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Rosiński

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
1. FC Nürnberg - Bayern Monachium

18:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata:
FINAŁ MŚ: Francja - Norwegia

Komentarz: Mateusz Juza, Robert Lis

19:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium - VfB Stuttgart

Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

20:00 Dart: World Darts Championship:
Dzień 3
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Vancouver Canucks

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Washington Capitals

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Anaheim Ducks

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - San Jose Sharks

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Ottawa Senators


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...