reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Niemcy: Hybrid TV Stick dla Freenet TV

dodano: 2023-12-16 20:48 | aktualizacja: 2023-12-16 21:32
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de/teltarif.de

Hybrid TV Stick firmy Freenet TV Dostawca naziemnej telewizji cyfrowej Freenet TV w Niemczech zaoferuje nowy odtwarzacz multimedialny Hybrid TV Stick, który połączy odbiór kanałów naziemnych ze światem streamingu. Nowy sprzęt pojawi się w sprzedaży od stycznia 2024 roku. Jednak odbiór kanałów naziemnych z DVB-T2 HD oraz IPTV będzie obarczony pewnym haczykiem.

freenet.tv
Freenet TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Hybrid TV Stick firmy Freenet TV umożliwia odbiór około 40 kanałów telewizyjnych w jakości Full HD (1080p) za pośrednictwem tradycyjnej anteny naziemnej. Jednocześnie odtwarzacz, który jest wielkości pendrive'a, zapewnia dostęp do treści cyfrowych, takich jak popularne aplikacje do przesyłania strumieniowego i biblioteki multimediów, a także innych kanałów linearnych w IPTV.

Hybrydowy odbiornik łączący naziemną telewizję cyfrową i transmisję strumieniową może okazać się ciekawym rozwiązaniem dla 12 mln gospodarstw domowych w budynkach wielorodzinnych, gdzie płaci się za telewizję kablową za pośrednictwem opłat eksploatacyjnych (właściciele mogą przenosić opłaty na najemców, niezależnie od tego, czy korzystają z połączenia kablowego). Jednak tzw. "przywilej kosztów dodatkowych" zniknie od 1 lipca 2024 roku i po raz pierwszy konsumenci będą mogli swobodnie decydować o metodzie odbioru telewizji.
 
Hybrid TV Stick firmy Freenet TV [foto freenet.tv/teltarif.de]


Hybrid TV Stick od Freenet TV zaoferuje 40 kanałów Full HD w standardzie DVB-T2 oraz dostęp do świata streamingu. Urządzenie będzie dostępne w Internecie oraz w sklepach z elektroniką użytkową. Sugerowana cena detaliczna obejmująca 12 miesięcy bezpłatnego odbioru wyniesie 129 euro.

Hybrid TV Stick musi być podłączony do wejścia HDMI w telewizorze. Wymagana jest również antena pokojowa lub zewnętrzna do DVB-T2.
Podstawowa oferta kanałów naziemnych jest rozszerzona o dodatkowe kanały w IPTV (jest ich ponad 200) i popularne aplikacje, takie jak Netflix czy Amazon Prime oraz liczne biblioteki multimediów z ofertą ponad 30 tys. filmów. Aby korzystać z tego wszystkiego, wystarczy połączenie Wi-Fi.

Wybierając Freenet TV, klienci mogą decydować pomiędzy miesięcznym abonamentem, a rocznym użytkowaniem. Miesięczna subskrypcja jest dostępna w cenie 7,99 euro miesięcznie w formie płatności z konta. 12-miesięczny okres oglądania Freenet TV kosztuje 99 euro, a roczne rozliczenie jest dokonywane poprzez zakup karty przedpłaconej (prepaid).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...