reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Charytatywny blok reklamowy kolejny raz w TV Puls

dodano: 2023-12-23 17:03 | aktualizacja: 2023-12-23 21:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” Jak co roku, TV Puls wyemituje w święta Bożego Narodzenia wigilijny blok reklamowy „#TvPuls Seniorom”. Wpływy z bloku zostaną przekazane Fundacji TV Puls „Pod Dębem”, która w tym roku obchodzi 10-lecie działalności na rzecz poprawy jakości życia seniorów w Polsce.  Blok zostanie wyemitowany w niedzielę, 24 grudnia br. o godz. 15.30, przed filmem „Królewna Śnieżka” z Julią Roberts i Lily Collins. Spoty promujące charytatywny blok reklamowy można obecnie oglądać na antenach kanałów TV Puls i Puls 2.

Fundacja TV Puls „Pod Dębem”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- To już kolejny rok, w którym zapraszamy na wigilijny blok reklamowy „#TvPulsSeniorom”. Cieszymy się, że wspólnie z widzami i partnerami Telewizji Puls oraz partnerami naszej Fundacji „Pod Dębem” możemy w tym szczególnym dniu angażować się w pomoc najbardziej potrzebującym seniorom

- powiedział Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls, nadawcy kanałów TV Puls i Puls 2.

- Fundacja TV Puls „Pod Dębem” od 10 lat wspiera seniorów. Przez ten czas zainicjowaliśmy wiele projektów, m.in. „Sieć pokoleń - bezpieczny senior online” czy „Wspólny Obiad Pod Dębem”. W Wigilię po raz kolejny wspólnie możemy pomóc - oglądając na TV Puls specjalny charytatywny blok reklamowy, z którego dochód zostanie przekazany na wsparcie podopiecznych naszej fundacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie

- powiedziała Erin Dąbska, prezeska Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.


Wpływy z ostatniej edycji wigilijnego bloku reklamowego „#TvPulsSeniorom” zasiliły budżet, z którego Fundacja TV Puls „Pod Dębem” realizuje projekty dla swoich podopiecznych seniorów - mieszkańców 50 domów pomocy społecznej. To 4000 osób. - Zarówno „Wspólny Obiad Pod Dębem” jak i wsparcie przy zaopatrzeniu w sprzęt, ułatwiający mobilność osób niepełnosprawnych, są niezwykle pomocne w trudnej codzienności osób 65+ - informuje nadawca.

Podopiecznym Fundacji TV Puls „Pod Dębem” można pomagać przez cały rok - wysyłając SMS-a o treści „Wspieram” pod numer 72165. Koszt SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT.

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” została założona przez Telewizję Puls w grudniu 2013 roku - w tym roku obchodzi 10-lecie działalności. Prezeską fundacji jest Erin Dąbska. Celem fundacji jest praca na rzecz poprawy jakości życia osób starszych, głównie poprzez pomoc seniorom mieszkającym w domach pomocy społecznej w całej Polsce, a także przeprowadzanie akcji edukacyjnych na temat życia i potrzeb seniorów, które są dostępne dla wszystkich. Fundacja wspiera domy pomocy społecznej zaopatrując je w niezbędny sprzęt, jak również inicjując szereg cyklicznych projektów, wśród nich między innymi „Sieć pokoleń - bezpieczny senior online”, „Podziel się dobrem na święta”, „Wspólny Obiad Pod Dębem”, „Razem przeciwko cukrzycy”. Fundacja współpracuje z Telewizją Puls przy projektach łączących pokolenia, wśród nich należy wymienić m.in. zorganizowany w 2022 roku „Koncert wdzięczności” czy program „Seniora Chatka dla 4-latka”, który otrzymał wyróżnienie w kategorii „Działania CSR” podczas 50. konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej. W maju 2023 Fundacja TV Puls „Pod Dębem” otrzymała od redakcji „Tele Tygodnia” „Specjalną Telekamerę Tele Tygodnia”. Fundacja działa dzięki środkom finansowym przekazywanym przez Telewizję Puls oraz wpłatom darczyńców (dane za Telewizją Puls) (więcej tutaj).

Wigilijny blok reklamowy „#TvPulsSeniorom” zostanie wyemitowany przed filmem „Kopciuszek” (więcej tutaj i tutaj).

„#TVPulsSeniorom” - emisja w niedzielę, 24 grudnia 2023 roku o godz. 15:30 w TV Puls.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...