reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 11.01.2024

dodano: 2024-01-10 10:15 | aktualizacja: 2024-01-10 18:17
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu o Superpuchar HiszpaniiFC Barcelona - CA Osasuna. Transmisje live z Ligi Mistrzów i Mistrzyń CEV tylko w Polsacie Sport. Transmisja meczu Polska - Norwegia podczas ME piłkarzy ręcznych w Eurosporcie 1 i Metro.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

05:00 Tenis:  WTA World Tour, Adelajda:
3. runda

07:30 Tenis:  WTA World Tour, Adelajda:
3. runda
Komentarz: Maciej Zaręba

10:30 Tenis:  WTA World Tour, Adelajda:
3. runda
Komentarz: Bartosz Ignacik, Dawid Celt

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Waldemar Kijanowski

04:00 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Lakers - Phoenix Suns
Komentarz: Michał Łopaciński, Hubert Radke
 
Eleven Sports 1

20:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii: 
FC Barcelona - CA Osasuna
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eurosport 1

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
Zjazd mężczyzn

16:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program krótki solistek

17:50 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Słowenia - Wyspy Owcze

20:15 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Norwegia - Polska

22:15 Snooker: Masters, Londyn:
1/4 finału
 
Eurosport 2

12:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program krótki solistek

13:45 Snooker: Masters, Londyn:
1/4 finału

18:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2

01:00 (cz/pt) Golf: Sony Open in Hawaii:
1. runda

03:00 (cz/pt) Golf: Sony Open in Hawaii:
1. runda
   
Metro

20:15 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Norwegia - Polska

 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Taniec dowolny

21:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Ceremonia dekoracji
 
Polsat Sport Premium 2

17:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
VK LvL Praga - Greenyard Maaseik

20:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Real Madryt - Valencia Basket
 
Polsat Sport Premium 3

17:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Calcit Kamnik - Fenerbahce Opet Stambuł


 
Polsat Sport Premium 4

16:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
SC Prometey Dnipro - Volero Le Cannet


 
Polsat Sport Premium 5

20:15 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Panathinaikos Ateny - AS Monaco


 
Polsat Sport

12:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program krótki solistek

14:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program krótki solistek

18:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Olympiacos Pireus - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

20:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Guaguas Las Palmas - Jastrzębski Węgiel
 
Polsat Sport Extra

06:30 Tenis: ATP World Tour, Auckland:
1/4 finału

08:30 Golf: Dubai Invitational:
1. runda

16:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
SC Volei Alba Blaj - ŁKS Commercecon Łódź

19:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program dowolny par sportowych

21:00 Piłka nożna: Coppa Italia:
Juventus FC - Frosinone Calcio

01:00 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Auckland:
1/2 finału

03:00 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Auckland:
1/2 finału
 
Polsat Sport Fight

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga:
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Arriva Polski Cukier Toruń


 
Polsat Sport News

17:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy Wschodniej U-20: 
Polska - Ukraina

19:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Asterix Avo Beveren - A. Carraro Imoco Conegliano

04:30 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Auckland:
1/2 finału
 
TVP Sport

14:30 Biathlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

19:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Grzegorz Drejgier
 
Viaplay

19:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
MoDo - Leksand

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Ottawa Senators

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Anaheim Ducks

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Edmonton Oilers

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Los Angeles Kings

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - San Jose Sharks

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Toronto Maple Leafs

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Vancouver Canucks

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Seattle Kraken

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - New York Rangers

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Calgary Flames

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Boston Bruins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...