reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 12.01.2024

dodano: 2024-01-11 14:57 | aktualizacja: 2024-01-11 19:25
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim. Transmisje live z Pucharu Świata w Wiśle w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

07:30 Tenis: WTA World Tour, Adelajda:
1/2 finału
Jekatierina Aleksandrowa - Jelena Ostapenko

Komentarz: Maciej Zaręba, Joanna Sakowicz - Kostecka

10:30 Tenis: WTA World Tour, Adelajda:
1/2 finału
Daria Kasatkina - Jessica Pegula

Komentarz: Joanna Sakowicz - Kostecka, Klaudia Jans - Ignacik

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Sevilla FC - CD Alaves
Komentarz: do potwierdzenia

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Philadelphia 76ers - Sacramento Kings
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Jakub Kręcidło
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica

 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica
 
Eleven Sports 1

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Mateusz Majak, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Mateusz Majak, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Altenmarkt-Zauchensee:
Supergigant kobiet

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
Supergigant mężczyzn
 
18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Kwalifikacje

19:45 Snooker: Masters, Londyn:
1/4 finału
 
Eurosport 2

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Taniec rytmiczny

13:45 Snooker: Masters, Londyn:
1/4 finału

18:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 3

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Hiszpania - Chorwacja

01:00 (pt/so) Golf: Sony Open in Hawaii:
2. runda

03:00 (pt/so) Golf: Sony Open in Hawaii:
2. runda
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship - ONE Friday Fight:
Gala

 
Polsat Sport Premium 1

18:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Anadolu Efes Stambuł - Virtus Segafredo Bolonia


 
Polsat Sport

09:00 Skeleton: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd kobiet

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Taniec rytmiczny

14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Taniec rytmiczny

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki - Exact Systems Hemarpol Częstochowa

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Enea Czarni Radom - Bogdanka LUK Lublin
 
Polsat Sport Extra

08:30 Golf: Dubai Invitational:
2. runda

10:00 Short track: Mistrzostwa Europy:
Dzień 1

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Partizan Mozzart Bet Belgrad - Maccabi Playtika Tel Awiw

02:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Auckland:
Finał
 
Polsat Sport Fight

10:00 Golf: Dubai Invitational:
2. runda

21:00 Rugby: European Rugby Champions Cup: 
Northampton Saints - Bayonne
 
Polsat Sport News

09:00 Tenis: ATP World Tour, Adelajda:
1/2 finału
Jack Draper - Alexander Bublik

11:00 Skeleton: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd kobiet

12:30 Skeleton: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd mężczyzn

14:30 Skeleton: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd mężczyzn

16:00 Skeleton: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd drużyn mieszanych

17:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program dowolny mężczyzn

21:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Ceremonia dekoracji
 
TVP 1

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Kwalifikacje
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
 
TVP Sport

14:30 Biathlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Bieg sprinterski kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Sesje treningowe
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Kwalifikacje
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

19:45 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 3
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Grzegorz Drejgier
 
Viaplay

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

20:45 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC - Luton Town
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Hull FC - Norwich City FC
Komentarz: Tomasz Górski

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Nashville Predators

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Philadelphia Flyers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...