reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 16.01.2024

dodano: 2024-01-15 16:26
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_06_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Mistrzyń CEV: ŁKS Commercecon Łódź - Volero Le Cannet. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
Juventus FC - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 2

20:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Bristol City - West Ham United

 
Eleven Sports 4

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
Juventus FC - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski
 
Eurosport 1

04:00 Tenis: Australian Open:
Holger Rune  - Yoshito Nishioka 
Komentarz: Dawid Olejniczak, Radosław Szymanik

09:00 Tenis: Australian Open:
Jelena Rybakina - Karolina Pliskova 
Komentarz: Marek Furjan, Maciej Synówka

10:30 Tenis: Australian Open:
Richard Gasquet - Carlos Alcaraz 
Komentarz: Karol Stopa, Dawid Celt

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Szczyrk:
Kwalifikacje

20:00 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 2

01:00 (wt/śr) Tenis: Australian Open:
2. runda

03:00 (wt/śr) Tenis: Australian Open:
2. runda
 
Eurosport 2

04:30 Tenis: Australian Open:
Alexander Bublik - Sumit Nagal
Komentarz: Maciej Łuczak

06:30 Tenis: Australian Open:
Emma Raducanu - Shelby Rogers
Komentarz: Tomasz Wolfke, Anna Niemiec

09:00 Tenis: Australian Open:
Alexander Zverev - Dominik Koepfer 
Komentarz: Lech Sidor

11:00 Tenis: Australian Open:
Rebecca Marino - Jessica Pegula
Komentarz: Kinga Bimkiewicz, Lech Sidor

14:00 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 2

18:00 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy:
Runda wstępna

20:30 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy:
Runda wstępna

01:00 (wt/śr) Tenis: Australian Open:
2. runda

03:00 (wt/śr) Tenis: Australian Open:
2. runda
 
Polsat Sport Premium 1

19:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów: 
Skelleftea Aik - Vitkovice Ridera


 
Polsat Sport Premium 2

18:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
S.C. Potsdam - Calcit Kamnik


 
Polsat Sport Premium 3

17:30 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów: 
Lukko Rauma - Geneve-Servette


 
Polsat Sport Premium 4

19:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Allianz Vero Volley Milano - Vakifbank Stambuł


 
Polsat Sport Premium 5

18:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Volley Mulhouse Alsace - Jedinstvo Stara Pazova


 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Eczacibasi Dynavit Stambuł - Savino Del Bene Scandicci

17:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Fenerbahce Opet Stambuł - Grot Budowlani Łódź

20:15 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
ŁKS Commercecon Łódź - Volero Le Cannet
 
Polsat Sport Extra

17:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Maritza Płowdiw - Vasas Obuda Budapeszt

20:15 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
A. Carraro Imoco Conegliano - PGE Rysice Rzeszów
 
Polsat Sport Fight

19:00 Siatkówka mężczyzn: Challenge Cup: 
Projekt Warszawa - Steaua Bukareszt


 
Polsat Sport News

16:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
SC Prometey Dnipro - CS Volei Alba Blaj

20:00 Koszykówka mężczyzn: EuroCup: 
Dolomiti Energa Trento - Śląsk Wrocław
 
TVP 1

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Szczyrk:
Kwalifikacje
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

 
TVP Sport

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Szczyrk:
Trening
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Szczyrk:
Kwalifikacje
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

20:00 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Getafe CF - Sevilla FC
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

22:00 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Athletic Club - CD Alaves
Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn
 
Viaplay

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Seattle Kraken

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Colorado Avalanche

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Anaheim Ducks

02:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Los Angeles Kings

02:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - New York Islanders

02:30 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - San Jose Sharks

03:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Arizona Coyotes

03:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Toronto Maple Leafs


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...