reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

2. sezon „Rodziny na Maxa” w Polsat Box Go [wideo]

dodano: 2024-01-15 20:29
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Grupa Polsat Plus

Rodzina na maxa Polsat Box Go Telewizja Polsat „Rodzina na Maxa 2” to kontynuacja historii miłości nieszablonowej pary. Karolina (Anna Smołowik) i Max (Nikodem Rozbicki), pomimo różnicy wieku i przeciwności losu, wybierają życie razem. Ta decyzja ma swoje konsekwencje, a perypetie duetu bawią i zaskakują. Pierwszy sezon dostępny jest w całości na platformie Polsat Box Go. Premierowy odcinek sezonu drugiego trafi do serwisu 19 stycznia, kolejne – co piątek.

Telewizja Polsat
Rodzina na maxa Polsat Box Go Telewizja Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Karolina i Max, których połączyło silne uczucie, pokonali wiele przeszkód i doczekali się akceptacji otoczenia. Dzieci Karoliny pogodziły się z tym, że model ich rodziny uległ zmianie, a Max będzie ich ojczymem. Choć początkowo wydaje się, że wszystkie problemy odeszły w dal, w drugim sezonie pojawiają się czarne chmury.

„Rodzina na Maxa 2” to komedia obyczajowa w popularnej obsadzie. W rolach głównych występują: Nikodem Rozbicki, Anna Smołowik i Ewa Kasprzyk towarzyszą im m.in. Helena Sujecka, Sonia Bohosiewicz i Grzegorz Małecki. Serial z przymrużeniem oka porusza tematy związane z miłością i rodzicielstwem.

Kontynuacja serialu została zrealizowana na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem tytułu jest TFP. Za reżyserię 2. sezonu odpowiada Marta Karwowska, Grzegorz Mołda oraz Maria Sadowska. Autorem zdjęć jest Marek Traskowski.

Pierwszy sezon serialu można oglądać wyłącznie w Polsat Box Go. Tytuł stanowi część oferty pakietu Polsat Box Go Premium.
 

Premiery seriali w pakiecie Polsat Box Go Premium

„Rodzina na Maxa 2” będzie pierwszą serialową premierą 2024. Jest kolejnym, nowym, polskim tytułem po „Grzechach sąsiadów”, „Krwi” i „Rafim”, który trafi na wyłączność do serwisu. Pakiet zapewnia też przedpremierowy dostęp do wybranych produkcji Polsatu i TV4, ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogatej biblioteki seriali i filmów, w tym hitów kinowych, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek. Promocyjna cena pakietu to 30 zł/30 dni.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...