reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 18.01.2024

dodano: 2024-01-17 11:28 | aktualizacja: 2024-01-17 22:10
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z 1/8 finału Copa del Rey: Atletico Madryt - Real Madryt. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie. Grają Iga Świątek i Hubert Hurkacz.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

04:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves

 
Eleven Sports 1

21:45 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
FC Vizela - Sporting CP
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda

 
Eurosport 1

2:00 Tenis: Australian Open:
Iga Świątek - Danielle Collins
Komentarz: Karol Stopa, Lech Sidor

3:30 Tenis: Australian Open:
Lorenzo Sonego - Carlos Alcaraz
Komentarz: Dawid Łuczak

06:00 Tenis: Australian Open:
Hubert Hurkacz - Jakub Mensik
Komentarz Marek Furjan, Dawid Celt

09:00 Tenis: Australian Open:
Jelena Rybakina - Anna Blinkowa 
Komentarz: Dawid Żbik, Anna Niemiec

10:30 Tenis: Australian Open:
Emil Ruusuvuori - Daniił Miedwiediew 
Komentarz: Michał Lewandowski, Radosław Szymanik

14:30 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 4

20:00 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 4

01:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
3. runda

03:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
3. runda
 
Eurosport 2

05:00 Tenis: Australian Open:
Arthur Fils - Tallon Griekspoor
Komentarz: Hubert Błaszczyk

06:00 Tenis: Australian Open:
Félix Auger-Aliassime - Hugo Grenier 
Komentarz: Witold Domański

09:00 Tenis: Australian Open:
Holger Rune - Arthur Cazaux
Komentarz: Tomasz Smokowski, Maciej Synówka

11:00 Tenis: Australian Open:
Clara Tauson - Wiktoria Azarenka
Komentarz: Tomasz Wolfke

15:30 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy:
Węgry - Austria

18:00 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy:
Francja - Chorwacja

20:30 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy:
Niemcy - Islandia

22:15 Golf: The American Express:
1. runda

01:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
3. runda

03:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
3. runda
 
Polsat Sport Premium 1

18:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga:
Anadolu Efes Stambuł - FC Barcelona


 
Polsat Sport Premium 2

20:15 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Olympiacos Pireus - Maccabi Electra Tel Awiw


 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
KGHM Cuprum Lubin - PGE GiEK Skra Bełchatów

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. liga: 
Olimpia Sulęcin - AZS AGH Kraków
 
Polsat Sport Extra

08:30 Golf: Hero Dubai Desert Classic:
Dzień 1

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - PGE Spójnia Stargard

20:00 Piłka nożna: Supercoppa Italia: 
SSC Napoli - ACF Fiorentina
 
Polsat Sport News

18:45 Piłka nożna: Puchar Holandii: 
SBV Vitesse - AFC Amsterdam


 
TVP Sport

14:15 Biathlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Bieg indywidualny mężczyzn

19:30 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Unionistas de Salamanca - FC Barcelona
Komentarz: Maciej Iwański, Robert Podoliński

21:30 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Atletico Madryt - Real Madryt
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
 
Viaplay

17:00 Dart: Bahrain Darts Masters:
1. runda
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

19:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Färjestad - Skellefteå

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Colorado Avalanche

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Montreal Canadiens

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Dallas Stars

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Minnesota Wild

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - St. Louis Blues

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Toronto Maple Leafs

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Seattle Kraken

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Nashville Predators

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Arizona Coyotes

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - New York Rangers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...