reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 21.01.2024

dodano: 2024-01-20 13:08 | aktualizacja: 2024-01-20 23:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie. Transmisja meczu LaLigi: Real Betis - FC Barcelona (Robert Lewandowski) w Eleven Sports.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

17:30 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Liverpool FC
Komentarz: Adrian Olek, Wojciech Piela

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers - Brooklyn Nets
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Radosław Hyży 
 
CANAL+ Sport 2

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Madryt - UD Almeria
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Girona FC - Sevilla FC
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski 
 
CANAL+ Sport 5

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Coviran Granada - FC Barcelona

 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Frosinone Calcio - Cagliari Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Empoli FC - AC Monza
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Nowomiejski

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Betis - FC Barcelona
Komentarz ze stadionu: Mateusz Święcicki
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
CA Osasuna - Getafe CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Serie A:
US Salernitana 1919 - Genoa CFC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Frosinone Calcio - Cagliari Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
US Salernitana 1919 - Genoa CFC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

02:00 Tenis: Australian Open:
Magdalena Fręch - Coco Gauff
Komentarz: Dawid Olejniczak, Radosław Szymanik

03:30 Tenis: Australian Open:
Novak Djoković  - Adrian Mannarino
Komentarz: Marek Furjan, Maciej Synówka

09:00 Tenis: Australian Open:
Alex de Minaur - Andriej Rublow
Komentarz: Karol Stopa, Dawid Żbik

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs indywidualny

20:00 Snooker: World Grand Prix:
Finał

01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
1/8 finału

03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
1/8 finału
 
Eurosport 2

03:00 Tenis: Australian Open:
Amanda Anisimova - Aryna Sabalenka
Komentarz: Anna Niemiec, Maciej Łuczak

04:30 Tenis: Australian Open:
Taylor Fritz - Stefanos Tsitsipas, 
Komentarz: Michał Lewandowski, Tomasz Wolfke

07:00 Tenis: Australian Open:
Jannik Sinner - Karen Chaczanow 
Komentarz: Witold Domański, Lech Sidor

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Jasna:
1. przejazd slalomu kobiet

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel:
1. przejazd slalomu mężczyzn

12:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Jasna:
2. przejazd slalomu kobiet

13:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel:
2. przejazd slalomu mężczyzn

15:30 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy: 
Słowenia - Holandia

18:00 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy: 
Szwecja - Portugalia

20:30 Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy: 
Norwegia - Dania

22:15 Golf: The American Express:
Finał

01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
1/8 finału

03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
1/8 finału
 
Metro

11:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Oberhof:
Sztafeta kobiet

 
Polsat Sport Premium 1

12:00 Snowboard: Puchar Świata, Pamporowo:
Slalom równoległy

13:15 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Laax:
Slopestyle

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - RKC Waalwijk

20:15 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Nakiska:
Skicross
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów - Ślepsk Malow Suwałki

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Aluron CMC Warta Zawiercie

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
Grup Azoty Chemik Police - MOYA Radomka Radom
 
Polsat Sport Extra

08:00 Golf: Hero Dubai Desert Classic:
Finał

14:00 Rugby: Puchar Mistrzów: 
Sale Sharks - Stade Rochelais

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Trefl Sopot - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra

22:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Dzień 3
 
Polsat Sport Fight

18:30 Rugby: European Rugby Champions Cup: 
Bayonne - Exeter Chiefs

21:00 Futbol amerykański: Liga NFL:
Detroit Lions - Tampa Bay Buccaneers
 
Polsat Sport News

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Utrecht - PSV Eindhoven

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
SBV Vitesse - Feyenoord Rotterdam

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Cucine Lube Civitanova - Allianz Mediolan
 
Sportklub

15:00 Jeździectwo: Puchar Świata, Lipsk:
Zawody

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Surne Bilbao Basket
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
 
TVP Sport

12:30 Biathlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

14:45 Biathlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Bieg ze startu wspólnego kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Leeds United - Preston North End
Komentarz: Tomasz Górski

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Chelsea - Manchester United
Komentarz: Dawid Szymczak

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hertha BSC - Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Kamil Kania

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 - SpVgg Greuther Fürth

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Magdeburg - SV Wehen Wiesbaden

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United - West Ham United
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski

15:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester City - Liverpool FC
Komentarz: Weronika Możejko

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium - Werder Brema

Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg
Komentarz: Rafał Kędzior, Radosław Gilewicz

17:30 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Liverpool FC
Komentarz: Adrian Olek, Wojciech Piela

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Ottawa Senators

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
West Ham United - Tottenham Hotspur

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Minnesota Wild

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Tampa Bay Lightning

01:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Dallas Stars

02:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - New York Rangers

03:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Toronto Maple Leafs


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...