reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Megogo i CAVEMMA ogłaszają współpracę

dodano: 2024-01-23 14:55 | aktualizacja: 2024-01-24 12:35
autor: Janusz Sulisz | źródło: Megogo/Cavemma

Cavemma Megogo logo 360px Serwis MEGOGO został wyłącznym nadawcą walk CAVEMMA w Polsce, a także w Ukrainie, Rumunii, Kazachstanie i innych krajach. Już 1 marca na gali CAVEMMA 4: Blood Circle w Jastrzębiu-Zdroju w klatce pojawi się plejada zawodników znanych z występów w UFC, Bellatorze, KSW i wielu innych czołowych federacjach MMA z całego świata. Ogłoszenia walk będą publikowane w kolejnych dniach w mediach społecznościowych CAVEMMA oraz MEGOGO.

Cavemma/Megogo
CAVEMMA MEGOGO Jastrzębie zdrój 2024 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
 

- W związku z pozyskaniem naszego nowego partnera medialnego, z tak silną pozycją na wielu rynkach, wierzę w mocne zaznaczenie na nich naszej obecności. Wspólne plany rozwoju CAVEMMA oraz MEGOGO wybiegają w przyszłość, a długofalowa współpraca to gwarancja stałego podnoszenia zarówno jakości sportowej jak i początek budowania pozycji CAVEMMA nie tylko na rynku rodzimym, ale i międzynarodowym

– przekazał Marcin Dyga, właściciel CAVEMMA 

- Jeszcze nie zakończyliśmy rozgrzewać fanów sportu za pomocą piłki nożnej w ramach Pucharu Narodów Afryki, a już możemy się cieszyć z kolejnego wydarzenia sportowego, jakie trafi na MEGOGO. Sporty walki są niezwykle popularne w naszym kraju. Dlatego cieszymy się, że pokażemy najnowsze zawody CAVEMMA. Będziemy też promować imprezę w całym regionie, gdzie mamy prawa do transmisji,

– twierdzi Artur Pacuła, CEO MEGOGO Polska.


Szczegóły dotyczące modelu dystrybucji, ceny oraz pełna lista krajów do transmisji zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.


CAVEMMA to wywodząca się ze Śląska organizacja promująca walki na zasadach MMA.
Jej pierwsze 3 gale zostały entuzjastycznie przyjęte na polskim rynku, dla którego klatka CAVEMMA stała się neutralnym miejscem konfrontacji zawodników związanych długotrwałymi kontraktami ze starszymi federacjami jak KSW, FEN, Babilon MMA czy Armia Fight Night.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...