reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Remont na 5+” z Tele5 w Home TV i Xtreme TV

dodano: 2024-01-23 23:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Tele5 Tele 5 Piątka Home TV Xtreme TV „Remont na 5+” Grupa MWE Networks wprowadza na swoje anteny polski program „Remont na 5+”, znany dotąd z oferty konkurencji - kanału Tele5 (Polcast Television). Format emitowany będzie w stacjach obu nadawców, a kanały grupy MWE Networks - Home TV i Xtreme TV - pokażą pierwsze serie, w których prowadzącymi byli Daniel Wieleba i Tomasz Jacyków. W Tele5 widzowie mogą obecnie oglądać 6. sezon, w którym gospodarzem jest Zygmunt Chajzer. Grupa MWE Networks planuje większą współpracę z Danielem Wielebą. Dodajmy, że obaj nadawcy emitują obecnie wspólnie program „Na osi”, a wcześniej grupa MWE Networks przejęła „Kabaretowy szał” od stacji Polcast Television.

Tele5 Tele 5 Piątka Home TV Xtreme TV „Remont na 5+”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Remont na 5+” to program o remontach domów i mieszkań. Grupa MWE Networks przygotowuje ponadto zupełnie nowy projekt telewizyjny z Danielem Wielebą. Będzie to program reality-factualowy, łączący elementy dokumentalne, edukacyjne i poradnikowe.

„Na osi” to magazyn motoryzacyjny poświęcony samochodom dostawczym, ciężarowym, autobusom czy traktorom. Jego producentem jest Telewizyjne Studio Brawo, a gospodarzem Piotr Jamroś (w przeszłości byli to Sławomir Sochacki i Piotr Zelt). Program powiązany jest z magazynem „Trucker Music Television”, nadawanym w nieistniejącej już telewizji TMT (Trochę Młodsza Telewizja). „Na osi” emitowane było początkowo w stacjach Warner Bros. Discovery (TVN7, TVN Turbo i ITVN/TVN International), a obecnie na kanałach trzech nadawców - Polcast Television (Tele5), MWE Networks (TVC, Adventure, Xtreme TV i Golf Channel Polska) i Motowizja (Motowizja) (więcej tutaj i tutaj).

„Kabaretowy szał” to program kabaretowy, w którym prezentowane są występy artystów tego gatunku. Producentem formatu jest New Abra. W przeszłości program emitowany był na kanałach Polcast Television (Tele5 i Polonia1), a obecnie mogą go oglądać widzowie stacji MWE Networks (Antena HD i TVC) (więcej tutaj).

„Remont na 5+” - emisja na kanałach Tele5, Home TV i Xtreme TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...