reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 30.05.2024

dodano: 2024-05-28 16:26 | aktualizacja: 2024-05-30 16:02
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_06_A.jpg Satkurier.pl poleca transmisję Ligi Narodów siatkarek: Korea Południowa - Polska. Polecamy także transmisje z meczów barażowych Fortuna 1. Ligi. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

02:30 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks

 

CANAL+ Sport 5

14:30 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Polski, Piła:
Zawody

 

Eleven Sports 1

21:30 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: (baraż)
AS Saint-Etienne - FC Metz

 

Eurosport 1

12:00 Tenis: Roland Garros:
2. runda

14:00 Tenis: Roland Garros:
2. runda

17:00 Tenis: Roland Garros:
2. runda

19:00 Tenis: Roland Garros:
2. runda

20:30 Tenis: Roland Garros:
2. runda
 

Eurosport 2

10:30 Tenis: Roland Garros:
2. runda

13:00 Tenis: Roland Garros:
2. runda

16:00 Tenis: Roland Garros:
2. runda

18:00 Tenis: Roland Garros:
2. runda

21:00 Golf: Canadian Open:
1. runda
 

Motowizja

18:30 Rajdy samochodowe: Rajd Sardynii:
Ceremonia Startu Alghero

 

Polsat Sport Premium 1

20:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Oslo:
Zawody




 

Polsat Sport Premium 2

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Germani Brescia - EA7 Emorio Armani Mediolan




 

Polsat Sport 1

06:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Dominikana - Włochy

10:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Francja - Japonia

13:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Brazylia - Holandia

19:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Korea Południowa - Polska

23:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Kanada - Niemcy

02:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Serbia - Turcja
 

Polsat Sport 2

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: (baraż)
Motor Lublin - Górnik Łęczna

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: (baraż)
Arka Gdynia - Odra Opole

00:00 (cz/pt) Piłka nożna: Copa Libertadores: 
SE Palmeiras - CA San Lorenzo
 

Polsat Sport 3

20:00 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga:
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław




 

TV 4

19:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Korea Południowa - Polska



 

TVP Sport

17:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-17:
Portugalia - Polska
Komentarz: Hubert Bugaj, Robert Podoliński

19:30 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-17:
Włochy - Anglia
Komentarz: Aleksander Roj, Marek Wasiluk

Viaplay

18:00 Golf kobiet: US Women´s Open:
1. runda

19:00 Baseball: Liga MLB:
Brewers - Cubs

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Rhein-Neckar Löwen - SC Magdeburg
Komentarz: Tomasz Górski

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Füchse Berlin - Bergischer HC

01:00 (cz/pt) Baseball: Liga MLB:
Mets - Diamondbacks

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Florida Panthers



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...