reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 2.06.2024

dodano: 2024-06-01 16:17 | aktualizacja: 2024-06-02 23:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_08_B.jpg Satkurier.pl poleca transmisję z 1/8 finału Roland Garros: Iga Świątek - Anastazja Potapowa. Polecamy także transmisję z finałowego meczu baraży o awans do PKO BP Ekstraklasy: Arka Gdynia - Motor Lublin. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
KS Apator Toruń - NovyHotel Falubaz Zielona Góra

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Orlen Oil Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław
 

CANAL+ Sport 2

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Real Madryt

20:30 Padel: Premier Padel, Mar del Plata:
Zawody

22:00 Padel: Premier Padel, Mar del Plata:
Zawody

23:00 Padel: Premier Padel, Mar del Plata:
Zawody

00:30 (nd/pn) Padel: Premier Padel, Mar del Plata:
Zawody

02:30 (nd/pn) Padel: Premier Padel, Mar del Plata:
Zawody
 

CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga: 
Texom Stal Rzeszów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

18:30 Piłka nożna: LaLiga SmartBank:
Multiliga
 

Eleven Sports 1

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Atalanta BC - ACF Fiorentina

 

Eleven Sports 2

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: (baraż) 
FC Metz - AS Saint-Etienne

 

Eleven Sports 3

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Atalanta BC - ACF Fiorentina

 

Eurosport 1

10:30 Tenis: Roland Garros:
4. runda

13:00 Tenis: Roland Garros:
Iga Świątek - Anastazja Potapowa

16:00 Tenis: Roland Garros:
4. runda

18:00 Tenis: Roland Garros:
4. runda

20:30 Tenis: Roland Garros:
4. runda
 

Eurosport 2

11:00 Tenis: Roland Garros:
4. runda

13:00 Tenis: Roland Garros:
4. runda

16:00 Tenis: Roland Garros:
4. runda

18:00 Tenis: Roland Garros:
4. runda

21:00 Golf: Canadian Open:
Finał
 

Motowizja

07:45 Rajdy samochodowe: Rajd Sardynii:
OS13 Cala Flumini 1

09:00 Rajdy samochodowe: Rajd Sardynii:
OS14 Sassari - Argentiera 1

11:00 Rajdy samochodowe: Rajd Sardynii:
OS15 Cala Flumini 2

12:00 Rajdy samochodowe: Rajd Sardynii:
OS16 Sassari - Argentiera 2 [Power Stage]

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Madison:
Wyścig
 

Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: (baraż) 
Arka Gdynia - Motor Lublin

21:00 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga:
Trefl Sopot - King Szczecin

 

Polsat Sport Premium 2

08:45 Wyścigi motocyklowe: Red Bull MotoGP Rookies Cup:
2. wyścig

09:40 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Włoch:
Rozgrzewka

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Włoch:
Wyścig

12:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Włoch:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Włoch:
Wyścig
 

Polsat Sport 1

13:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Włochy - Chiny

18:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: (baraż) 
Arka Gdynia - Motor Lublin

21:00 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga:
Trefl Sopot - King Szczecin

01:30 (nd/pn) Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Bułgaria - Niemcy
 

Polsat Sport 2

06:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Francja - Holandia

10:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Brazylia - Tajlandia

14:30 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Stare Jabłonki:
Mecz o 3. miejsce kobiet

15:30 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Stare Jabłonki:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

16:30 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Stare Jabłonki:
Finał kobiet

18:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Sztokholm:
Zawody

22:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
USA - Turcja
 

Polsat Sport 3

12:30 Golf: European Open:
Finał

17:30 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Stare Jabłonki:
Finał mężczyzn

18:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Korea Południowa - Kanada
 

Sportklub

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Real Madryt

21:00 Żeglarstwo: SailGP, Halifaks:
2. dzień
 

TVP Sport

12:00 Amp futbol: Mistrzostwa Europy: 
Polska - Grecja

13:30 Lekkoatletyka: Mityng gwiazd, Białymstok:
Zawody

16:00 Wyścigi samochodowe: Driftingowe Mistrzostwa Polski, Kielce:L
1. runda

17:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-17: 
Serbia - Portugalia

19:30 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-17: 
Dania - Włochy
 

Viaplay

09:00 Wyścigi samochodowe: Formula 4 Italian Championship, Imola:
2. wyścig

14:00 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Balaton Park:
2. wyścig

14:00 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga: 
Texom Stal Rzeszów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

15:15 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Balaton Park:
2. wyścig

15:30 Wyścigi samochodowe: Formula 4 Italian Championship, Imola:
3. wyścig

15:30 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Detroit Grand Prix:
Rozgrzewka

16:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Balaton Park:
2. wyścig

16:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
ThSV Eisenach - Füchse Berlin

16:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SC Magdeburg - HSG Wetzlar
Komentarz: Tomasz Górski

18:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Detroit Grand Prix:
Wyścig
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

19:30 Baseball: Liga MLB:
Mets - Diamondbacks

20:00 Golf kobiet: US Women´s Open:
Finał

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Phillies - Cardinals

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oliers - Dallas Stars



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...