reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Naziemne testy Museum 4K

dodano: 2024-07-03 11:38
autor: RO | źródło: Levira

Levira Estońscy widzowie mogą oglądać kanał tematyczny Museum w ultrawysokiej rozdzielczości 4K z nadajników naziemnej telewizji cyfrowej. Kanał poświęcony sztuce i galeriom jest dostępny na telewizorach 4K UHD. Jest to próbna transmisja rozpoczęta przez Levira, głównego operatora sieci telewizyjnych i radiowych w Estonii.

Museum 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Okres próbnej transmisji Museum 4K potrwa co najmniej 6 tygodni. Widzowie w tym czasie będą zachęcani do opinii na temat wrażeń z oglądania. Spostrzeżenia będą mogli wpisać na stronie internetowej firmy Levira (digilevi.ee/kasutajatugi).
 

Nowa era w estońskiej, naziemnej telewizji cyfrowej rozpoczęła się wraz z uruchomieniem kanału oferującego krystalicznie czystą jakość obrazu. UHD to jeden z najbardziej zaawansowanych formatów w branży telewizyjnej, a firma Levira jest zachwycona możliwością przodownictwa w Estonii, zapewniając wyjątkowe wrażenia wizualne. UHD daje  niezrównaną szczegółowość, dzięki czemu idealnie nadaje się dla Museum TV pokazującego najlepsze na świecie arcydzieła sztuki i wydarzenia bezpośrednio w salonach widzów

- powiedział Kristo Kaasan, dyrektor ds. technologii i IT w firmie Levira.


Od 1 lipca 2024 r. oprócz Museum 4K, reprezentowanego przez dystrybutorów Wide Media i Thema, kanały telewizyjne Duo Media Networks (Kanal 2, Duo 4, Duo 5, Kanal 7) będą dostępne w formie niezaszyfrowanej (FTA). Daje to łączną liczbę 11 kanałów w naziemnej telewizji cyfrowej, wśród których są jeszcze ETV, ETV2, ETV+, Current Time czy France 24.

Źródło: levira.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...