reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Brytyjczycy nie chcą DVB-H

dodano: 2005-11-08 22:24
autor: Adrian Gąbka | źródło: TD

Komórka z naziemną telewizją Według ankiety przeprowadzonej przez Entertainment Media Research (EMR) na 1500 użytkownikach telefonii komórkowej, aż 65 proc. z nich nie planuje wykupienia usług polegających na odbiorze telewizji przez telefonię komórkową.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
70 proc. nie widzi potrzeby uruchamiania takich serwisów. Analitycy wskazują jednak na rozwój innej możliwości odbioru kanałów telewizyjnych – poprzez komputer. Także w tym przypadku 45 proc. badanych jest negatywnie nastawionych do tej formy telewizji. Liczba ta jest jednak mniejsza, ponieważ karty telewizyjne istnieją na rynku od dawna. Podobnie może być za parę lat z telefonami komórkowymi.

Dane te nie są najlepszą wiadomością dla brytyjskich operatorów. Prawie wszyscy zaoferowali pilotażowy dostęp do niektórych stacji telewizyjnych. Znany z satelity Sky ma nawet w planach uruchomienie paczki komórkowej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...