reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Extreme Sports po polsku

dodano: 2005-11-18 21:59
autor: Janusz Sulisz | źródło: AdvTV

extreme_logo_jpg.jpg Kanał Extreme Sports poświęcony sportom ekstremalnym zamierza od 1 stycznia 2006 roku uruchomić dedykowaną na nasz rynek polską wersję językową. Rozszerzenie oferty na Polskę, to także polskojęzyczna strona internetowa Extreme Sports i lokalne działania z zakresu marketingu i PR z firmą Program.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach polskiego przekazu prezentowane będą specjalnie zrealizowane programy dotyczące wydarzeń lokalnych oraz materiały promocyjne, uruchomiona zostanie także polskojęzyczna wersja strony www.extreme.com.

W październiku br. kanał został włączony do oferty platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat, która ma blisko pół miliona abonentów. Tym samym Extreme Sports Channel stał się jednym z kanałów sportowych dostępnych w Pakiecie Sport. Dotąd Extreme Sports Channel był tylko w drugiej konkurencyjnej polskiej platformie cyfrowej.

Andrzej Matuszyński, Dyrektor Marketingu i Obsługi Klienta Cyfrowego Polsatu S.A. powiedział:

„Dzięki włączeniu do naszej oferty kanału Extreme Sports proponujemy naszym abonentom jeszcze więcej sportowych dyscyplin, niezwykle widowiskowe relacje i ogromne dawki emocji. Właśnie dlatego program ten doskonale komponuje się z pozostałymi propozycjami naszego Pakietu Sport – kanałami Polsat Sport Extra i ESPN Classic Sport.”

Kanał Extreme Sports zamierza cały czas poszerzać swój zasięg. Polska jest po Wielkiej Brytanii i Afryce Południowej trzecim krajem odbierającym program w wersji dedykowanej.

Phil Jones, Dyrektor Zarządzający Extreme Sports Channel powiedział:

"Jesteśmy zdecydowani rozszerzać swoją obecność na świecie, a jednocześnie pogłębiać związki z poszczególnymi obszarami włączając do naszej oferty programy i działania marketingowe dopasowane do oczekiwań lokalnego widza. Polska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem i zamierzamy zacieśniać więzy łączące nas z tamtejszymi odbiorcami."

Sprzedażą reklam i zdobywaniem sponsoringów dla kanału zajmie się dom sprzedaży kanałów tematycznych At Media, jedna z wiodących w tej branży na polskim rynku firm, obsługującej National Geographic, Reality TV, Canal+ i Jetix (w sumie 19 kanałów).

Marcin Broszko, Dyrektor Zarządzający AT media, stwierdził:

"Z perspektywy rynku reklam trzeba stwierdzić, że kanał Extreme Sports wybrał doskonały moment na uruchomienie przekazu dedykowanego dla Polski. Sporty ekstremalne przeżywają boom i coraz więcej firm docenia ich nośność jeśli chodzi o próby dotarcia do odbiorców w wieku 16-34 lat."

Extreme Sports Channel to pierwszy na świecie kanał telewizyjny poświęcony wyłącznie sportom ekstremalnym oraz muzyce, modzie i innym zjawiskom jakie im towarzyszą. Kanał prezentuje najważniejsze wydarzenia ze świata surfingu, skateboardingu, snowboardingu, BMX, motocrossu i kolarstwa górskiego. Jest to kanał przebojowy, niepokorny i nieszablonowy, odzwierciedlający gust i styl życia miłośników sportów ekstremalnych.

Extreme rozpoczął nadawanie 1 maja 1999 roku. Obecnie można go oglądać w 55 krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Emituje programy w 12 językach przez 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę, dla niemal 20 milionów gospodarstw domowych.

Extreme Sports Chanel jest częścią chellomedia Pay TV należącej do chellomedia czyli działu treści i usług Liberty Global, Inc.

polska strona internetowa kanału Extreme Sports


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...