reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

LocationFree TV od Sony

dodano: 2006-01-02 22:14
autor: Adrian Gąbka | źródło: S+K

sony Japoński koncern Sony planuje wprowadzenie na europejski rynek małego przenośnego urządzenia pozwalającego na odbiór telewizji- LocationFree TV. W odróżnieniu od innych krajów, gdzie można je nabyć - w Europie sygnał telewizyjny ma być rozprowadzany przez sieci GSM.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ntaInformację o pojawieniu się w Europie LocationFree TV podała japońska gazeta gospodarcza "Nihon Keizai Shimbun". Urządzenie od dawna sprzedaje się z powodzeniem w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Kanadzie. Za jego pośrednictwem można też oglądać filmy DVD. Wadą jest jednak wysoka cena - często blisko 1000 dol.

Sygnał przekazywany jest przez WLAN, a także drogą internetową. W Europie Sony liczy na wysokie zainteresowanie operatorów GSM, którzy coraz poważniej rozważają możliwość wprowadzenia serwisów telewizyjnych poprzez telefonię komórkową trzeciej generacji (UMTS). W wielu krajach trwają transmisje pilotażowe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...