reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Irdeto dla sieci debitel AG

dodano: 2006-03-15 14:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: AdV TV

Debitel AG, jeden z europejskich, niezależnych dostawców serwisów dla telefonii komórkowej, będzie korzystał z systemu dostępu warunkowego Irdeto do kodowania nowego serwisu telewizyjnego na telefony komórkowe, która wystartuje równolegle z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej w 2006 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Debitel jest wspólnikiem Mobile Fernsehen Deutschland, który był zarekomendowany przez Państwowy Instytut Medialny do licencji T-DMB.

Serwisy Debitel będą obsługiwał transmisje wizji i foni dla niemieckich konsumentów przez nowoczesny zestaw T-DMB wyprodukowany między innymi przez firmy takie, jak Samsung.

Samsung już zgłosił gotowość sprzedaży aparatów SGH-P900 na rynku europejskim. Bezpieczna technologia oferowana przez Irdeto dla telewizji na telefonach komórkowych pozwoli Debitelowi oferowanie telewizji dla indywidualnego abonenta, ale tylko tego, który zapłacił za ten serwis.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...