reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Portugalska RTP cyfrowa

dodano: 2006-05-12 12:56 | aktualizacja: 2006-05-14 22:30
autor: Jerzy Kruczek | źródło: rtp/Rosario

Plany państwowego, portugalskiego nadawcy RTP związane z finansową restrukturyzacją wkraczają w drugą fazę. Kluczową sprawą jest wprowadzenie cyfrowych innowacji technologicznych w całej telewizyjnej i radiowej zawartości RTP.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W związku z tym, wkrótce będzie możliwe odbieranie kanałów telewizyjnych, radiowych w telefonie komórkowym, bądź w odtwarzaczu mp3.

Celem szefa grupy Almerido Marquesa jest całkowita cyfryzacja państwowych firm telewizyjno-radiowych i własnych produkcji telewizyjnych.

Grupa RTP dysponuje budżetem wysokości 30 mln euro na inwestycje na dwa lata, czyli do 2008 roku na całkowite zrealizowanie planu finansowej restrukturyzacji publicznego radia i telewizji.

W ostatnich latach tysiące osób przestały pracować na rzecz firmy. Na dzień dzisiejszy RTP zatrudnia 2330 ludzi. Według dyrekcji RTP, wciąż pracuje tam zbyt duża liczba ludzi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 550 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Konwerter Twin Inverto Premium

Konwerter marki Inverto (Luksemburg) Universal Premium, został stworzony, aby sprostać...

69 zł Więcej...
reklama