reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Portugalska RTP cyfrowa

dodano: 2006-05-12 12:56 | aktualizacja: 2006-05-14 22:30
autor: Jerzy Kruczek | źródło: rtp/Rosario

Plany państwowego, portugalskiego nadawcy RTP związane z finansową restrukturyzacją wkraczają w drugą fazę. Kluczową sprawą jest wprowadzenie cyfrowych innowacji technologicznych w całej telewizyjnej i radiowej zawartości RTP.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W związku z tym, wkrótce będzie możliwe odbieranie kanałów telewizyjnych, radiowych w telefonie komórkowym, bądź w odtwarzaczu mp3.

Celem szefa grupy Almerido Marquesa jest całkowita cyfryzacja państwowych firm telewizyjno-radiowych i własnych produkcji telewizyjnych.

Grupa RTP dysponuje budżetem wysokości 30 mln euro na inwestycje na dwa lata, czyli do 2008 roku na całkowite zrealizowanie planu finansowej restrukturyzacji publicznego radia i telewizji.

W ostatnich latach tysiące osób przestały pracować na rzecz firmy. Na dzień dzisiejszy RTP zatrudnia 2330 ludzi. Według dyrekcji RTP, wciąż pracuje tam zbyt duża liczba ludzi.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...