reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizyjny Lech channel

dodano: 2006-06-24 15:23 | aktualizacja: 2006-06-24 15:48
autor: Janusz Sulisz | źródło: przegląd sportowy/lech

Lech_logo_sk.jpg Pierwszoligowy klub piłkarski Lech Poznań zapowiada uruchomienie własnego kanału telewizyjnego. Byłby to jeden z pierwszych w Polsce telewizyjnych kanałów polskiego klubu piłkarskiego. Kanał o roboczej nazwie Lech channel miałby być przeznaczony dla kibiców Kolejorza.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Informację podał Przegląd Sportowy, wynika z niej, że klubem Lech Poznań interesuje się około 3 mln osób i nie dotyczy to tylko kibiców w Wielkopolsce.

Michał Lipczyński, szef marketingu KKS Lech powiedział, że 'jest zatem dla kogo robić taką telewizję'. Pomysł na własną telewizję klubu przyszedł z Anglii, Hiszpanii Francji i Włoch, gdzie kluby zarabiają na tym dodatkowe pieniądze.

Właściciel Amiki, Jacel Rutkowski twierdzi, że Lech prowadzi rozmowy z dwoma stacjami telewizyjnymi na temat ewentualnego uruchomienia klubowej stacji telewizyjnej.

Poza kanałem telewizyjnym KKS Lech planuje także internetowy sklep z pamiątkami, kartę kredytową Lecha oraz udostępnienie nazwy stadionu sponsorowi.

Inny polski klub piłkarski - Legia Warszawa ma właściciela (ITI Group), który planuje uruchomienie kanału sportowego. Co na to Wisła Kraków czy Zagłębie Lubin - czy też postarają się o własny kanał telewizyjny??Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...