reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Programy Cyfry+ dla Orange World

dodano: 2006-10-16 18:04 | aktualizacja: 2006-10-16 18:51
autor: Janusz Sulisz | źródło: canal+ cyfrowy

W ramach umowy canal+ Cyfrowy z PTK Centertel od 16 października 2006 programy znane z anten MiniMini, ZigZap/Hyper dostępne będą w telefonach komórkowych, w ramach usługi Orange World. Cyfra+ zaoferuje abonentom Orange programy kanału Kuchnia.tv.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Abonenci Orange World będą mogli oglądać codzienne bloki premierowych programów wyselekcjonowanych z ramówek popularnych kanałów Cyfry+.

W ramach usługi będą śledzić m.in. znane z MiniMini

- programy dla najmłodszych:
„Tabaluga”, „Pippi”, „Bracia koala”, „Małe zoo Lucy”, „Hydronauci” czy „Noody”. ZigZap oprócz produkcji własnych, takich jak „Maqlatura”, „Trans Sport”, „Przymierzalnia”, „Wielka Płyta”, „Zap Room”,

- seriale animowane: „Płaskmania”, „Martin Tajemniczy”, „Po prostu Jamie”, „Karol do kwadratu”, „Ekstremalne Kaczory”, „Ralf szczur rekordzista”,

- seriale aktorskie: „Zoey 101”, „Radiostacja Roscoe”, filmy pełnometrażowe: „Smoki i Epoka
Metalu”, „Smoki i Kryształy Mocy”, „Tony Hawk i wielka rozwałka”.

Miłośnicy multimediów w programach z bloku Hyper będą mogli śledzić omówienia najnowszych gier komputerowych i nowe trendy w grafice komputerowej.

Kuchnia.tv umożliwi zaś wkrótce oglądanie w telefonach komórkowych m.in. własnych produkcji: autorskiego programu rodzeństwa Agnieszki i Marcina Kręglickich „Para w kuchni” oraz przygotowywanego cyklu programów o deserach.

Orange World to bogaty zestaw serwisów multimedialnych w telefonie użytkownika sieci Orange, który pozwala na łatwy i szybki dostęp do świata rozrywki i informacji. Serwis jest dostępny pod adresem wap.orange.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...