reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Futbol w telewizji 8.08.2007

dodano: 2007-08-07 23:32
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa - 8 sierpnia 2007


Champion's Youth Cup 2007: Malezja vs. Bayern Munich (12:45)
- Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)


Champion's Youth Cup 2007: Flamengo vs. AC Milan (12:45)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)


Champion's Youth Cup 2007: Ajax vs. Arsenal (14:40)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Retransmisja (21:00): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)


Liga Mistrzów (UEFA): Levadia Tallin vs. Red Star Belgrade (17:00)
- ETV Estonia (5E - Videoguard)
- NTV Hayat BiH (12.5W - Viaccess PC 2.5)
- RTS 1 (16E - Videoguard)


Kubok Rossii (Rosja): Amkar vs. Terek Grozny (17:00)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Kubok Rossii (Rosja): CSKA Moscow vs. Khimki (17:00)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (22:10): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Kubok Rossii (Rosja): KamAZ vs. FC Moscow (17:00)
- Retransmisja (20:15): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Kubok Rossii (Rosja): Zenit St Petersburg vs. Dinamo Moscow (17:30)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Towarzyski: Olympiacos vs. Osasuna (18:00)
- ERT World (39E & 13E - FTA)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)


Liga Mistrzów (UEFA): Elfsborg vs. Debrecen (19:00)
- Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)


Liga Mistrzów (UEFA): Shakhtar Donetsk vs. Pyunik (19:00)
- TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)


Liga Mistrzów (UEFA): Sheriff Tiraspol vs. Besiktas (19:00)
- D Spor (42E - FTA)


Towarzyski (Hiszpania): Palencia vs. Sporting Gijón (19:00)
- RTPA Internacional (30W - FTA)


Bundesliga (Austria): Rapid Vienna vs. Austria Kärnten (19:30)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)


Liga Mistrzów (UEFA): FK Sarajevo vs. Racing Genk (19:30)
- MegaSport (4W - BISS)
- NTV Hayat BiH (12.5W - Viaccess PC 2.5)
- NTV Hayat Sat (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- VT 4 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Liga Mistrzów (UEFA): Steaua Bucharest vs. Zagłębie Lubin (19:30)
- TVP 2 (13E - Conax CAS7/Seca 2/Nagravision 2)
- Pro TV Romania (39E & 5E & 1W & 4W - Videoguard/PowerVu/Nagravision 2)


Super Ligaen (Dania): Midtjylland vs. AaB Aalborg (20:00)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


Liga Mistrzów (UEFA): Salzburg vs. Ventspils (20:30)
- ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)


Trofeo Moretti Triangular (Włochy): Internazionale vs. Juventus vs. Napoli (20:30)
- Kanal 1 Türkiye (42E - FTA)
- Canale 5 DTT (13E - Seca 2)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Towarzyski: Glentoran vs. Manchester United (20:45)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)


Liga Mistrzów (UEFA): Rosenborg vs. Astana (20:45)
- TV 3 Norge (5E - Videoguard)


Scott Thomson Testimonial: Dunfermline vs. Manchester United Reserves (20:45)
- ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
- MU TV (28.2E - Videoguard)


Towarzyski: Lazio vs. Panathinaikos (21:00)
- ERT World (39E & 13E - FTA)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)


Trofeo Teresa Herrera: Real Madrid vs. Belenenses (21:00)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)


Trofeo Colombino: Real Zaragoza vs. Parma (22:00)
- Andalucía TV (19.2E & 30W - FTA)
- Aragón TV Sat (19.2E & 30W - FTA)


Campeonatos (Brazylia): Atlético PR vs. Flamengo (2:45)
- TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Piłka nożna


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...