dodano: 2007-10-10 00:48 | aktualizacja:
2007-10-13 16:39
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 13 października 2007
Liga 2 (Rumunia): FC Arges vs. Minerul Lupeni (10:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Liga 2 (Rumunia): Forex Brasov vs. Otopeni (12:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
NB II (Węgry): Kecskemet vs. Ferencváros (13:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
UEFA (Euro 2007 do lat 21): Serbia vs. San Marino (14:00)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
UEFA (Euro 2008): Słowacja vs. San Marino (15:00)
-
STV 2 (23.5 - Cryptoworks)
Beta Ethniki (Grecja): Kalamanta vs. Ilisiakos (15:00)
-
ET-3 (13E - Irdeto 2)
UEFA (Euro 2008): Szkocja vs. Ukraina (16:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
NT 1 (13E - FTA)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (19:30): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
UEFA (Euro 2008): Anglia vs. Estonia (16:00)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
BBC HD (28.2E - FTA)
-
BBC One (28.2E - FTA)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat 4 (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:50): ETV Estonia (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:00): NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:15): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (18:50): Sport N (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
UEFA (Euro 2008): Węgry vs. Malta (16:20)
-
RTL Klub (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (18:15): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
UEFA (Euro 2008): Wyspy Owcze vs. Francja (17:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
TF 1 (5W - Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
TF 1 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (20:45): Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
UEFA (Euro 2008): Armenia vs. Serbia (17:00)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
Armenia TV (36E & 13E - FTA)
-
Pink Serbia (16E - Irdeto 2)
-
RTRS (11W - BISS)
UEFA (Euro 2007 do lat 21): Azerbejdżan vs. Portugalia (18:00)
-
Az TV (42E & 36E & 13E - FTA)
-
RTP 1 (30W - Nagravision 2)
-
RTP Africa (30W - Nagravision 2)
-
RTP Madeira (30W - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:30): RTP International (19.2E & 13E - FTA)
UEFA (Euro 2008): Islandia vs. Łotwa (18:00)
-
LTV 7 (5E - Videoguard)
Blue Square Premier (Anglia): Nortwich vs. Exeter City (18:15)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
UEFA (Euro 2008): Cypr vs. Walia (18:15)
-
S4C Digital (28.2E - FTA)
UEFA (Euro 2008): Liechtenstein vs. Szwecja (19:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
TV 3 Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (0:30): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
UEFA (Euro 2008): Rumunia vs. Holandia (19:15)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
RTL 4 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:40): Direct 8 (19.2E & 13E - FTA)
-
Retransmisja (23:00): RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Retransmisja (23:05): MegaSport (4W - BISS)
UEFA (Euro 2008): Dania vs. Hiszpania (20:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
NRK 2 (0.8W - Conax/Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Danmark (0.8W - Conax)
-
TVE La Primera (19.2E & 30W - Nagravision 2)
UEFA (Euro 2008): Mołdawia vs. Turcja (20:00)
-
ATV Türkiye (42E - FTA)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
UEFA (Euro 2008): Słowenia vs. Albania (20:00)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.3)
UEFA (Euro 2008): Belgia vs. Finlandia (20:00)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
Towarzyski: Szwajcaria vs. Austria (20:15)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
UEFA (Euro 2008): Chorwacja vs. Izrael (20:15)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
UEFA (Euro 2008): Grecja vs. Bośnia i Hercegowina (20:30)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
-
Mega Channel (13E - Irdeto 2)
-
Pink BiH (16E - Irdeto 2)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
Puchar Świata (FIFA): Urugwaj vs. Boliwia (20:30)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
UEFA (Euro 2008): Polska vs. Kazachstan (20:30)
-
TVP 2 (13E - Conax CAS7/Seca 2/Nagravision 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (14.10 - 9:30): Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
UEFA (Euro 2008): Irlandia vs. Niemcy (20:45)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
ARD "Das Erste" (19.2E & 13E - FTA)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
ESPN Atlantic (15W - PowerVu)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (14.10 - 0:10): Sport N (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:45): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
UEFA (Euro 2008): Belgia vs. Finlandia (20:45)
-
Canal + Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canvas (19.2E - Seca 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
UEFA (Euro 2008): Włochy vs. Gruzja (20:50)
-
RAI Uno (13E - FTA/Seca 1)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
RAI International Asia (13E - BISS)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:25): Sport N (5E - Videoguard)
Campeonatos (Brazylia): Fluminense vs. Sao Paulo (21:00)
-
Libya Sports (26E & 7W - FTA)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
RTRS (11W - BISS)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:30): Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Africa Cup of Nations (CAF): Egipt vs. Botswana (21:00)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
Puchar Świata (FIFA): Argentyna vs. Chile (22:40)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.