reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Aster dołącza TVN CNBC Biznes

dodano: 2007-10-22 12:21 | aktualizacja: 2008-02-15 22:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: aster

TVN CNBC channel_jpg.jpg Od 22 października nowy kanał TVN CNBC Biznes będą mogli oglądać abonenci pakietów cyfrowych sieci kablowej ASTER. Na liście kanałów w dekoderze TVN CNBC Biznes pojawi się na pozycji nr 90.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ASTER, to wiodący dostawca trzech usług: telewizji, internetu i telefonu po raz kolejny w tym roku wzbogaca ofertę telewizyjną, wprowadzając najnowszy kanał tematyczny z Grupy TVN – TVN CNBC Biznes.

TVN CNBC Biznes to kanał informacyjny o tematyce biznesowej, który jest wspólnym przedsięwzięciem Grupy TVN oraz CNBC Europe. W nowym kanale znajduje się m.in. pasmo skoncentrowane na rynkach walutowych, giełdzie oraz programy i serwisy ekonomiczne, w których dziennikarze podsumowują wydarzenia całego dnia. W audycjach nie brakuje rozmów z ekspertami, uznanymi analitykami i szefami spółek giełdowych.

Oferta programowa kanału biznesowego skierowana jest do osób, na co dzień zajmujących się giełdą, biznesem, ale także do tych, którzy interesują się sytuacją ekonomiczną w Polsce i na świecie. TVN CNBC Biznes nadawany jest w języku polskim przez 24 godziny dziennie.

Telewizja cyfrowa Aster dostępna jest na rynku już od czterech lat. Obecnie zawiera ponad 50 różnorodnych kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości obrazu. Wśród nich wiele unikalnych programów, niedostępnych w ofercie analogowej. Oferta cyfrowa ASTER to także szeroki zakres funkcji dodatkowych, takich jak: przewodnik TV, wybór wersji językowych, kontrola rodzicielska i wiele innych.

Aster działa na rynku telekomunikacyjnym od początku lat 90. w trzech polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Zielonej Górze i ich okolicach.

Aster świadczy usługi dla blisko 370 000 abonentów telewizji analogowej, 51 000 abonentów telewizji cyfrowej, 122 000 abonentów internetu oraz 46 000 abonentów telefonii stacjonarnej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...