reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV Silesia od 1 marca 2008

dodano: 2007-11-16 15:29 | aktualizacja: 2007-11-17 16:46
autor: Anita Dąbek | źródło: Puls Biznesu

1 marca w sieciach kablowych, Internecie, wideostradzie i w telefonach komórkowych pojawi się satelitarna Telewizja Silesia (TVS). Będzie docierać do 5 mln mieszkańców woj. śląskiego, w tym 800 tys. odbiorców trzech polskich platform cyfrowych - Cyfry+, Cyfrowego Polsatu i n.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa telewizja ruszy w Katowicach. Jest pomysłodawcą i twórcą jest Arkadiusz Hołda - deweloper, kanclerz własnej szkoły. Przeznaczy na nią niespełna 20 mln zł.

Aby nas oglądano, musimy pokazywać to, czego gdzie indziej widzowie nie zobaczą. Albo robić coś lepiej. Planujemy co najmniej trzy duże dzienniki i kilkanaście krótkich programów informacyjnych oraz serwisy sportowe. Wszystko o sprawach ważnych z punktu widzenia życia w regionie. Będziemy mieli korespondentów w każdym mieście aglomeracji - powiedział Sławomir Zieliński (dawny dyrektor TVP1, który równieżś bierze udział w projekcie).

Ponadto będzie u nas to, co każda telewizja musi mieć i ma. Czyli magazyny prawne, poradnicze, naukowe, ekonomiczne, medyczne, kulinarne, muzyczne, hobbystyczne, moda - ale osadzone w śląskich realiach. Na naszej antenie bardzo ważne miejsce zajmie tutejsza tradycja, gwara śląska, piosenki, obyczaje i twórczość. Poważnie myślimy nawet o serialu tasiemcu, którego akcja rozgrywa się na Śląsku - dodaje.

Na początek TVS będzie nadawać 12 godzin emisji dziennie. Jednak systematycznie będzie poszerzać ramówkę. Utworzy też własny portal regionalny.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...