reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Większy zasięg dla TVP Kielce

dodano: 2007-12-06 18:56 | aktualizacja: 2008-02-15 22:35
autor: Anita Dąbek | źródło: tvp

tvp 6 grudnia bieżącego roku Kielecki Oddział Telewizji zawarł umowę z krakowskim oddziałem firmy Emitel, która pozwoli mu na trzykrotne zwiększenie zasięgu. Do tej pory widzowie nie mogli oglądać TVP Kielce w paśmie regionalnym.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP Kielce będzie nadawać na kanale 58. Wygląda na to, że kanał będą mogli oglądać wszyscy, którzy odbierają ze Świętego Krzyża program Drugi.

Jednak widzowie z krańcowych części województwa świętokrzyskiego na odbiór TVP Kielce poza pasmem dwójkowym będą musieli jeszcze poczekać. Zwiększenie zasięgu na większą część regionu nastąpi dokładnie za 90 dni.

Czas pomyśleć o wykorzystaniu nadajnika na Świętym Krzyżu do przekazu DVB-T. Doskonała lokalizacja w połączeniu z odpowiednią mocą mogłyby zapewnić duży zasięg. Choć podobno chciano uruchomić DVB-T z tego nadajnika jeszcze na rozpoczęciu testów, jednak nie doszło to do skutku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...