Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwartek - 18 września 2008
Copa Sudamericana (Kluby): Palmeiras vs. Vasco da Gama (3:00)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Puchar UEFA (Kluby): FC Moscow vs. FC Copenhagen (16:00)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Puchar UEFA (Kluby): Litex Lovech vs. Aston Villa (16:20)
-
Five (28.2E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Puchar UEFA (Kluby): Cherno More vs. Stuttgart (17:00)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
Puchar UEFA (Kluby): Slaven Koprivnica vs. CSKA Moscow (18:30)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Puchar UEFA (Kluby): Hapoel Tel Aviv vs. St Etienne (18:30)
-
W9 (13E - Viaccess PC 2.3)
Puchar UEFA (Kluby): Banik Ostrava vs. Spartak Moscow (18:45)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Puchar UEFA (Kluby): Nancy vs. Motherwell (19:00)
-
BBC Interactive (28.2E - FTA)
-
BBC Two Scotland (28.2E - FTA)
-
Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
Puchar UEFA (Kluby): Portsmouth vs. Vitória Guimarães (19:00)
-
Five (28.2E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Puchar UEFA (Kluby): Feyenoord vs. Kalmar (19:00)
-
Nederland 3 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Superettan (Szwecja): Assyriska vs. Orgryte (19:00)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Puchar UEFA (Kluby): Wolfsburg vs. Rapid Bucharest (19:00)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
-
TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Puchar UEFA (Kluby): Omonia Nicosia vs. Manchester City (19:00)
-
Sky One (28.2E - Videoguard)
-
Sky One HD (28.2E - Videoguard)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Puchar UEFA (Kluby): Brann vs. Deportivo La Coruña (19:00)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
Puchar UEFA (Kluby): Besiktas vs. Metalist Kharkiv (19:30)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
Puchar UEFA (Kluby): Austria Vienna vs. Lech Poznań (19:30)
-
TVP 2 (13E - Conax CAS7/Seca 2/Nagravision 2)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
Puchar UEFA (Kluby): MSK Zilina vs. Levski Sofia (19:30)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Puchar UEFA (Kluby): NEC Nijmegen vs. Dinamo Bucharest (19:45)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Puchar UEFA (Kluby): Kayserispor vs. Paris St Germain (20:00)
-
D Spor (42E - Videoguard)
-
W9 (13E - Viaccess PC 2.3)
Puchar UEFA (Kluby): Young Boys vs. Club Brugge (20:00)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
Puchar UEFA (Kluby): Bellinzona vs. Galatasaray (20:00)
-
Show Türk (42E - FTA)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
Puchar UEFA (Kluby): Borussia Dortmund vs. Udinese (20:45)
-
ARD "Das Erste" (19.2E & 13E - FTA)
-
Direct 8 (19.2E & 13E - FTA)
-
La 7 (12.5W - FTA)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
Puchar UEFA (Kluby): Brøndby vs. Rosenborg (20:45)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Puchar UEFA (Kluby): AC Milan vs. Zurich (20:45)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Rete 4 DTT (13E - Seca 2)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Retransmisja (22:15): Alpha TV (13E - Irdeto 2)
Puchar UEFA (Kluby): Dinamo Zagreb vs. Sparta Prague (20:45)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Puchar UEFA (Kluby): Rennes vs. Twente (20:50)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
Puchar UEFA (Kluby): Napoli vs. Benfica (21:00)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): Direct 8 (19.2E & 13E - FTA)
Puchar UEFA (Kluby): Borac Cacak vs. Ajax (21:00)
-
Nederland 3 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
Puchar UEFA (Kluby): Everton vs. Standard Liège (21:05)
-
Five (28.2E - Videoguard)
Puchar UEFA (Kluby): Tottenham Hotspur vs. Wisła Kraków (21:10)
-
TVP Info (13E - Conax CAS7/Seca 2)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Puchar UEFA (Kluby): Sporting Braga vs. Artmedia (21:30)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.