reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Konferencja The best of INPUT

dodano: 2008-10-22 16:43 | aktualizacja: 2008-10-22 17:14
autor: Anita Dąbek | źródło: TVP

tvp W dniach 24-26 października 2008 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja szkoleniowa \"The Best of INPUT\", organizatorem której jest Telewizja Polska. Podczas konferencji pokazywanych i omawianych będzie kilkanaście najlepszych, najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych programów oraz filmów wyprodukowanych przez telewizje publiczne, m.in. z takich krajów jak Niemcy, Wielka Brytania, Rosja, Chiny, Tajwan, Kanada i Korea.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na program The Best of INPUT składają się najciekawsze pozycje zaprezentowane na kilku ostatnich konferencjach INPUT na Tajwanie, w Lugano i w Johannesburgu. Wyboru dokonano według prostego klucza - tak, aby obejrzenie i dyskusja wokół każdego materiału filmowego stanowić mogły znaczącą inspirację dla twórców telewizyjnych.

Autorem programu jest Andrzej Fidyk - członek Międzynarodowego Zarządu INPUT oraz Pełnomocnik Zarządu Telewizji Polskiej ds. organizacji Międzynarodowej Konferencji Telewizji Publicznych INPUT, która odbędzie się w Warszawie w maju 2009 r.

Z całą pewnością efektem The Best of INPUT będzie pojawienie się nowych pomysłów programowych, nowych kierunków myślenia w tworzeniu nowoczesnej telewizji, podnoszenia standardów realizacji programów i coraz pełniejszego wypełniania szeroko rozumianej misji publicznej telewizji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...